Brat Meghan, Thomas Markle Jr. wystąpi w "Big Brotherze". Ujawni wszystkie tajemnice księżnej [WIDEO]

Thomas Markle Junior, przyrodni brat Meghan Markle wystąpi w reality show. Bez jakichkolwiek zahamowań opowiada o swoich relacjach z siostrą, nie ukrywa, co o nie myśli. Jakie sekrety wyjdą na jaw?

Pozazdrościć rodziny

Grono osób niepałających nadmierną sympatią do księżnej Meghan, zdaje się nieustannie powiększać. Na liście znajdziemy pracowników rodziny królewskiej, rodzinę Harry`ego, wiernych fanów brytyjskich royalsów… a także krewnych samej księżnej Sussex. Wcześniej niepochlebnie wypowiadał się o żonie Harry`ego jej własny ojciec, teraz przyszedł czas na brata.

Ojciec atencjusz

Ojciec Meghan, Thomas Markle zapowiedział, że będzie walczył o kontakt z wnukami. Jak twierdził, córka i zięć nie pozwalają mu widywać się z Archiem i Lilibet. Na 40. urodziny wysłał córce bukiet kwiatów, których nie przyjęła.

Big Brother

Nie można zaprzeczyć, że Meghan jest popularna. Zazwyczaj sławę znanych osób próbują wykorzystać inni, tak zrobił jej ojciec, a teraz w  ślady Thomasa Markle poszedł przyrodni brat księżnej. Thomas Markle Junior będzie uczestnikiem kolejnej, australijskiej edycji reality show Big Brother. Przyszły celebryta pojawił się w zapowiedzi programu. Stwierdził, że zamierza powiedzieć, co naprawdę myśli o Meghan, przyznał, że nie uznaje się za członka rodziny.   

Jestem bratem Meghan Markle. Jestem najbardziej znanym ze wszystkich braci. 

Powiedziałem księciu Harry’emu, że zrujnuje mu życie. Jest bardzo płytka.

Tajemnice rodzinne

Można jedynie spekulować na temat tego, jakimi rewelacjami Thomas Markle Junior postanowi podzielić się z widzami. Z pewnością nie będą korzystne dla księżnej Meghan. Wciąż pozostaje wiele niewiadomych. W jakim stopniu będzie można wierzyć w słowa brata Markle?. Wcześniej Samantha Markle, przyrodnia siostra Meghan, postanowiła zaszkodzić krewnej, twierdząc, że księżna zniszczyła ich rodzinę i zrujnuje też rodzinę królewską.

Lubić czy nie lubić

Kolejne skandale sprawiają, że Meghan staje się jeszcze bardziej popularna. Nawet jeśli pragnie spokojnego, rodzinnego życia, wcale jej do nie wychodzi. Z jednej strony staje się ofiarą zaszczutą, chociażby przez członków swojej rodziny, a z drugiej Meghan i Harry sami te afery wywołują. Na fali hejtu „wylewającego się” na Meghan, znajdzie się wiele osób, z którymi łączą ją pozytywne relacje. Do przyjaciół Meghan należą między innymi: Serena Williams, Priyanka Chopra i Oprah Winfrey.

 

 

Oceń ten artykuł 0 0