Brit Awards 2022. Adele prezentuje szczupłą sylwetkę w obcisłej kreacji z dekoltem niemal do pępka [FOTO]

Adele wystąpiła na gali Brit Awards 2022 i zgarnęła aż trzy statuetki, m. in. za utwór roku. Autorka przeboju "Easy on Me" była zdecydowanie największą gwiazdą wieczoru. Podziwiano nie tylko jej talent, ale i efekty niedawnej metamorfozy.

Brit Awards 2022. Wielki trium Adele

We wtorek w londyńskiej hali O2 Arena odbyło się kolejne rozdanie Brit Awards, czyli nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego. Największą triumfatorką tegorocznej gali stała się Adele, która zwyciężyła w trzech z czterech kategorii, w których była nominowana. Powędrowały do niej statuetki za najlepszy brytyjski utwór roku („Easy On Me”), za płytę roku („30”) oraz dla artysty roku.

Adele podkreśliła sylwetkę obcisłymi kreacjami

Adele bardzo chroni swoją prywatność i stosunkowo rzadko udziela się w mediach społecznościowych, dlatego każde jej publiczne pojawienie się wywołuje ogromne emocje. Nie inaczej było, kiedy zjawiła się na ceremonii rozdania Brit Awards. Piosenkarka ten niezwykle obfity dla niej w nagrody wieczór świętowała w dwóch kreacjach – każda z nich podkreśliła jej odmienioną, szczupłą sylwetkę. Wszyscy patrzyli tylko na nią. Metamorfoza brytyjskiej gwiazdy nie przestaje robić wrażenia.

Adele – metamorfoza

Adele po sześciu latach muzycznego milczenia powróciła w zeszłym roku z płytą „30”. Od czasu premiery poprzedniego albumu w jej życiu zaszły ogromne zmiany. Gwiazda rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Simonem Koneckim. Ponadto bardzo schudła, o czym rozpisywały się media na całym świecie. Gwiazda miała zrzucić kilkadziesiąt kilogramów dzięki stosowaniu tzw. diety SIRT.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze