Britney Spears pokazuje się całkiem nago! Pochwaliła się wideo na Instagramie [18+]

Nikogo już nie dziwi to, że Britney Spears wrzuca na swoje media społecznościowe roznegliżowane zdjęcia. Tym razem jednak oburzyła fanów. Przesadziła?

Prawdziwa ikona

Britney Spears nazywana "księżniczką popu" ma na pewno niesamowite życie. Przez wiele lat była objęta ojcowską kuratelą. Na szczęście się z niej uwolniła. Piosenkarka ma dwóch synów. Niedawno wyszła za mąż za irańskiego modela - Sama Asghari, młodszego od niej 12 lat. Ceremonia jak z bajki została przerwana przez byłego męża Britney. Na szczęście para zakochanych i tak sformalizowała swój związek. Zdaje się, że Sam akceptuje lekką dziecinność Britney i kocha ją mimo to. Ostatnio para opublikowała na Instagramie zdjęcia z podróży poślubnej. Jeden element wzbudził w fanach wiele kontrowersji.

Nie pierwszy raz całkiem nago

Piosenkarka udostępniła na swoim profilu wideo, na którym pozuje topless! Dziewczyna wygina się w samych majtkach od stroju kąpielowego, na tle pięknej plaży i niebieskiej wody. Oprócz filmu na Instagramie znalazło się też mnóstwo zdjęć nagiej Britney, która trzyma w objęciach swojego psa. Wcześniej piosenkarka pozowała nago kiedy była w ciąży. Niestety później poroniła. O dziwo, fani wcale juz nie są zaskoczeni kolejnymi zdjęciami bez ubrań. Z początkowo podekscytowani, teraz zaczęli martwić się o swoją idolkę.

Nie wiem czy bardziej niepokojące jest, że miliony obserwujących uważa, że to normalne, czy że ona jest w podróży poślubnej i nadal uważa, że powinna to robić;

Ona ma intelekt 10-latka;

Pomóżcie jej!

- czytamy w komentarzach.

Britney ani nie usuwa negatywnych wpisów, ani na nie nie reaguje. Myślicie, że faktycznie przesadziła?

Kendall Jenner leczy złamane serce po rozstaniu. Modelka pokazuje całkiem nagie ciało [18+]
Niedawno sieć obiegła informacja o rozstaniu Kendall Jenner z jej partnerem. Byli w związku dwa lata. Teraz modelka leczy złamane serce, opalając się nago nad basenem. Jest na co popatrzeć!

"Życie jest snem". 40-letnia Britney Spears płomiennie tańcuje w kusym body [WIDEO]
Księżniczka pop-u znów bezgranicznie kusi! Nie przestaje szokować swoich wielbicieli i nieustannie dostarcza im emocji... Od jakiegoś czasu, prężnie działa w mediach społecznościowych. Niedawno...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze