Britney Spears publikuje zdjęcie najstarszego syna. "Moja pierwsza miłość" [FOTO]

Opiekę nad dwojgiem synów Britney Spears sprawuje ich ojciec, a jej były mąż, Kevin Federlin. Gwiazda opublikował na Instagramie zdjęcie 17-letniego Seana Petersona, zamieszczając też emocjonalny podpis.

Britney Spears – dzieci

Kevin Federlin to były mąż Britney Spears. Para doczekała się dwójki synów: 16-letniego Jaydena Jamesa i 17-letniego Seana Petersona. Ich kontakt nie jest jednak wzorowy – to ojciec sprawuje pełną opiekę nad dziećmi, a niedawno w amerykańskich mediach pojawiła się informacja, że przeprowadza się on na Hawaje. Oficjalnie przyczyną takiej decyzji jest nowa praca obecnej żony Kevina. Fani doszukali się jednak innego powodu – nie jest tajemnicą, że Britney płaci na swoich synów alimenty i to niemałe – 40 tysięcy dolarów miesięcznie. W Stanach Zjednoczonych płaci się je do ukończenia przez dzieci 18. roku życia, natomiast na Hawajach – do 23. Zdaniem internautów, pieniądze są głównym powodem wyprowadzki Kevina.

Britney Spears pokazała syna

Światowej sławy gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciem swojego starszego syna, Seana. Może to wskazywać na to, że stara się, pomimo nachodzącej przeprowadzki dzieci, zachować z nimi dobry kontakt. Opublikowaną fotografię podpisała:

Moja pierwsza miłość

Niestety Britney wyłączyła możliwość komentowania zdjęcia.
Warto przypomnieć, że kilka dni temu na jej Instagramie pojawiło się inne zdjęcie, tym razem z młodszym synem. Nietrudno zauważyć, że wyprowadzka dzieci jest dla niej trudna. Prawnik gwiazdy oświadczył jednak, że Britney zgodziła się na ten krok Kevina i nie protestowała. Aktualnie wokalistka jest w związku z Samem Asgharim.

Bryska pokazała, jak wygląda bez swojej różowej peruki. Szok! [FOTO]
Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan, wypracowała sobie bardzo charakterystyczny wizerunek. Jej znakiem rozpoznawczym stała się różowa peruka. Kiedy pokazała się bez niej, fani oniemieli. "O kurczę" - komentują.

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Britney Spears publikuje zdjęcie najstarszego syna. "Moja pierwsza miłość" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.