Bryska bez peruki. Zdjęcia trafiły do sieci. Fani nie dowierzają! [FOTO]

Znakiem rozpoznawczym Bryskiej, czyli Gabrieli Nowak-Skyrpan, są różowe włosy. Dotąd prawie nigdy nie pokazywała się bez swojej charakterystycznej peruki. W końcu postanowiła jednak zrobić wyjątek, a fani nie kryli zaskoczenia.

Bryska – kim jest?

Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan, od kilku sezonów jest jedną z najgorętszych polskich artystek. Mimo że na rynku działa stosunkowo niedługo, zdążyła już wylansować mnóstwo hitów, które podbiły listy przebojów: „Mam kogoś lepszego”, „Lato (Pocałuj mnie)”, „Odbicie”, „Samba” czy „Kraksa”.

Wokalistka ma też na swoim koncie utwory, które znalazły się na ścieżkach dźwiękowych filmów „365 dni. Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. W branży udziela się jednak nie tylko jako wykonawczyni, ale i jako songwriterka. Współtworzyła m.in. ostatnią płytę Dody zatytułowaną „Aquaria”. Jest jedną z autorów hitów „Melodia ta” czy „Wodospady”.

Bryska bez peruki

22-letnia obecnie piosenkarka zdążyła wypracować sobie bardzo charakterystyczny wizerunek. Jej znakiem rozpoznawczym stała się różowa peruka, z którą dotychczas się nie rozstawała. W końcu jednak postanowiła zrobić wyjątek i zdecydowała się zapozować do zdjęć w swoich naturalnych włosach.

Kiedy peruka w praniu

– podpisała efekty sesji, a na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Widok Bryskiej bez peruki wywołał wśród jej fanów niemałe poruszenie. Na Instagramie, gdzie artystka udostępniła wspomniane kadry, zaroiło się od komplementów. Komentujący byli zgodni:

Peruka do kosza! Teraz tylko tak

Blond to twój kolor!

Jejku, cudnie ci w tym blondzie! 

Omg! Jak przepięknie wyglądasz, Gabi 

Jaka śliczna! Czy to już czas na zrzucenie peruki?

O kurczę! Obłędnie wyglądasz

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Bryska bez peruki. Zdjęcia trafiły do sieci. Fani nie dowierzają! [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.