Brzozowski "znów zakochany". Wokalista zabrał głos. Wcześniej łączyli go z Górniak

Rafał Brzozowski w związku? Według jednego z portali gospodarz "Jaka to melodia?", który wcześniej łączony był z Edytą Górniak, miał związać się z inną artystką. Piosenkarz zdążył osobiście zabrać głos w tej sprawie. Co wyznał?

Plotki o życiu prywatnym Brzozowskiego

Rafał Brzozowski ma za sobą długoletni, zakończony rozstaniem związek. W przeszłości piosenkarz przez osiem lat był z modelką Anną Tarnowską. Szykowali się nawet to ślubu, ale ostatecznie wszystko skończyło się tuż przed jego wyjazdem na Eurowizję. W tamtym czasie Brzozowski zaczął widywać się z Edytą Górniak. To wtedy po raz pierwszy pojawiły się pogłoski o ich „romansie”.

Plotki powróciły parę miesięcy temu, kiedy Brzozowski i Górniak spotkali się na planie „Rytmów Dwójki”. Za kulisami nie szczędzili sobie serdeczności. Początkowo w ogóle nie chcieli komentować sensacyjnych doniesień, aż w końcu diva zdecydowanie im zaprzeczyła. Przyznała, że z Rafałem łączy ją wyjątkowa więź, ale pozostaje singielką.

Jestem zakochaną w życiu, zdeklarowaną singielką. Z wyboru. Naprawdę, gdybym nie chciała być singielką, to bym nie była

– powiedziała portalowi Świat Gwiazd.

Rafał Brzozowski i Malwina Kusior razem?

Teraz ten sam portal podzielił się kolejnymi elektryzującymi ustaleniami w sprawie życia uczuciowego gospodarza „Jaka to melodia?”. Podczas nagrań do „Rytmów Dwójki” rzeczywiście miał zbliżyć się do pewnej „pięknej i bardzo zdolnej wokalistki”, ale nie do Górniak. Zakochał się ponoć w Malwinie Kusior i „ma wobec niej poważne plany”.

To że między nimi iskrzy, było już widać na planie „Rytmów Dwójki”, ale znali się już wcześniej. (…) Ich relacja dawno już przeszła z zawodowej na prywatną. Adoruje ją, cały czas z nią rozmawia, a na planie programów na długo znikali w garderobie

– poinformował wspomniany serwis.

Choć Rafał Brzozowski nie zwykł komentować podobnych rewelacji, to jednemu z portali plotkarskich udało się zdobyć jego komentarz. Zapytany o to, ile prawdy jest w wieściach o jego związku z Malwiną Kusior, miał nie kryć irytacji. W rozmowie z Plejadą dał jasno do zrozumienia, że jest już zmęczony plotkowaniem o jego życiu prywatnym.

Za każdym razem mam gdzieś romans

– uciął temat.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Brzozowski "znów zakochany". Wokalista zabrał głos. Wcześniej łączyli go z Górniak to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.