"BrzydUla" po latach w TV. Są nowe zdjęcia z planu! Jak będą wyglądać metamorfozy?

Czekacie na powrót "BrzydUli"? Do sieci właśnie trafiły nowe zdjęcia z planu, na których widać postacie bardzo dobrze znane z poprzednich sezonów. Jak będą wyglądać: Ula, Marek, Paulina, Sebastian i Violetta po tak długiej przerwie? Zobaczcie galerię zdjęć!

„Brzydula 2”. Kiedy w TV? Nowe zdjęcia z planu!

To bez wątpienia jeden z najważniejszych serialowych powrotów! Na telewizyjne ekrany powraca bowiem „BrzydUla” i to po ponad 10 latach! Hit stacji TVN był emitowany w latach 2008-2009, a w główne role wcielali się: Julia Kamińska i Filip Bobek. Poza nimi w serialu pojawili się m.in.: Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Jacek Braciak i wielu innych. Już wiadomo, że spora część bohaterów znanych z poprzednich sezonów przygód Uli Cieplak znów pojawi się w „BrzydUli 2”, a dowodem na to mogą być najnowsze zdjęcia z planu. Zobaczcie!

„BrzydUla”. Co się wydarzy? Ile odcinków?

Chociaż na razie fabuła nowych odcinków serialu: „BrzydUla” owiana jest tajemnicą, to już wiadomo, że w życiu Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) sporo się zmieniło.

To już nie będzie opowieść o mało pewnej siebie dziewczynie, tylko dorosłej kobiecie, która jest na innym etapie życia. A wraz z nią bohaterowie, których 10 lat temu pokochali Polacy

 – przyznał w rozmowie z portalem wirutalnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. Filip Bobek z kolei w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” zasugerował nawet, iż relacja między Ulą i Markiem może odbiegać od wyobrażeń widzów o happy endzie:

Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko – córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo.

Julia Kamińska wspomniała także o metamorfozie, jaką przejdzie Ula:

Moja bohaterka ponownie – tak jak w pierwszej części – będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna

Według informacji podanych na portalu wirtualnemedia.pl nowa „BrzydUla” będzie liczyć około 180 odcinków i pojawi się w TV na jesieni 2020 roku. Będziecie oglądać?

Jak wyglądają dziś aktorzy "BrzydUli"? Zobacz zdjęcia!
Oglądaliście "BrzydUlę"? Jeśli tak, to z pewnością ucieszyła was informacja o powrocie aktorów na plan! A jak wyglądają dziś serialowi: Ula, Marek, Paula czy Sebastian? Zobaczcie...

Oceń ten artykuł 40 7

Ogólna ocena "BrzydUla" po latach w TV. Są nowe zdjęcia z planu! Jak będą wyglądać metamorfozy? to: 85% / 100%, uzyskana z: 47 głosów.