"Bunia" z "Gogglebox" nie żyje. Iza Zeiske zabrała głos w sprawie pogrzebu

10 lutego media obiegła smutna wiadomość. Zmarła Teresa Orczyk, mama Izy Zeiske z "Gogglebox". Kobieta znana z komentowania produkcji telewizyjnych jako "Bunia" miała 88 lat. Znane są szczegóły pogrzebu.

Teresa Orczyk nie żyje

Teresa Orczyk była znana widzom "Gogglebox" jako "Bunia". Była matką Izabeli Zeiske, która również jest twarzą doskonale kojarzoną z tego formatu. Lubiana staruszka zmarła w wieku 88 lat. Pożegnalny wpis pojawił się na oficjalnym profilu TTV:

Żegnaj kochana Pani Buniu, będzie nam Pani bardzo brakowało… Składamy wyrazy współczucia dla rodziny. Redakcja TTV

Druzgocące wieści potwierdziła też Izabela Zeiske. Obszerny wpis opatrzyła wspólną fotografią, na której znalazł się te z Joachim:

Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI. Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze.

Izabela Zeiske zabrała głos. "Nie mogę się pogodzić"

Izabela Zeiske opublikowała na Insta Stories krótką wiadomość. Przyznała, że bardzo cierpi z powodu śmierci swojej mamy:

Jest mi bardzo ciężko. Ogromny smutek, rozpacz. Nie mogę się pogodzić z tym co się stało.

Dodatkowo kobieta przekazała szczegóły związane z pogrzebem. Znana jest oficjalna data i miejsce:

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatniej drodze mamuchny lub chcą wesprzeć modlitwą, informuję: pogrzeb odbędzie się 15 lutego w czwartej o godzinie 14:15 w Poznaniu na cmentarzu parafialnym Sołacza przy ul. Lutyckiej.

bJej przyjaciel zginął tragicznie. Martyna Wojciechowska wspomina: "Nie ma Go już z nami"
Martyna Wojciechowska opublikowała w sieci wzruszający wpis. Poinformowała o dwudziestej rocznicy śmierci swojego przyjaciela, Janusza Kuliga. Kierowca rajdowy zginął w tragicznym wypadku na przejeździe kolejowym.

Oceń ten artykuł 0 1