Była gwiazda Disneya rozebrała się w środku zimy. "Jesteś zbyt gorąca, by zmarznąć"

Była gwiazda Disneya opublikowała bardzo odważne zdjęcia. Aktorka Bella Thorne, która zasłynęła dzięki głównej roli w disneyowskim serialu dla młodzieży zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Teraz pokazała kadry, na których pozuje na śniegu w samej bieliźnie.

Bella Thorne pozuje w samej bieliźnie

Bella Thorne zasłynęła dzięki roli CeCe w serialu „Taniec rządzi”, który miał swoją premierę na kanale Disney Channel w 2010 roku. Serial cieszył się sporą popularnością, a jego tytułową piosenkę śpiewała Selena Gomez. Po zakończeniu przygody z serialem w 2013 roku Bella wyraźnie zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Coraz częściej w jej mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć odważne zdjęcia, publicznie również pokazywała się w coraz bardziej wyzywających stylizacjach. Jej zachowanie z czasem było coraz bardziej krytykowane przez fanów i stała się wręcz anty-wzorem dla nastolatek.

Bella Throne nie przejmuje się jednak krytyką, co udowadnia swoimi zdjęciami na Instagramie, gdzie chętnie prezentuje swoje ciało. Na niedawno opublikowanych fotografiach mogliśmy zobaczyć aktorkę pozującą na śniegu w samej bieliźnie.

Bo czemu nie?

- podpisała fotografię

Reakcja fanów

Mimo wielu kontrowersji, jakie budzi zachowanie aktorki, ma ona nadal ogromne grono fanów. Najnowsze zimowe zdjęcia Belli Thorne zachwyciły jej wielbicieli, a tych na Instagramie ma ponad 24 miliony. Gorące kadry szybko zyskały ponad milion wirtualnych serduszek i tysiące komentarzy, w których znajdziemy niemal wyłącznie komplementy dotyczące rewelacyjnej figury aktorki.

Jestem w szoku, że śnieg się nie topi!

Jesteś zbyt gorąca, by zmarznąć

Gorąca królowa lodu

Fantastyczna

- brzmią komentarze pod postem

 

 

 

Oceń ten artykuł 38 51

Ogólna ocena Była gwiazda Disneya rozebrała się w środku zimy. "Jesteś zbyt gorąca, by zmarznąć" to: 42% / 100%, uzyskana z: 89 głosów.
Komentarze