Była w finale "Top Model". Teraz została współprowadzącą program

W ramówce TVN 13. sezon "Top Model" pojawi się już jesienią. W programie nastąpią pewne zmiany. Finalistka poprzedniej edycji została współprowadzącą!

Warner Bros. Dicovery/Materiały prasowe
Warner Bros. Dicovery/Materiały prasowe

13. edycja "Top Model" już jesienią

12. edycja „Top Model” była emitowana w TVN jesienią zeszłego roku. Głosami widzów wygrał Dominik Szymański. W finale o zwycięstwo rywalizował z Natalią Węgrzynowską, Wiktorią Dardą oraz Sofią Konecką-Menescal.

Nagrania do nowej edycji już ruszyły, a Warner Bros. Discovery zaskoczył widzów informacją dotyczącą nadchodzących odcinków „Top Model”! Standardowo uczestników oceniać będą jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. To oni wybiorą osoby, które podczas kolejnego etapu zamieszkają w domu Top Model.

Sofia Konecka-Menescal jako współprowadząca "Top Model"

Michał Piróg pomoże uczestnikom za kulisami. Jednak tym razem pojawi się jeszcze osoba, która udzieli im dodatkowego wsparcia. O kim mowa? Okazuje się, że do ekipy dołączy finalistka poprzedniej edycji "Top Model".

Sofia Konecka-Menescal pojawi się w nowych odcinkach jako współprowadząca. Jej zadaniem będzie doradzanie, wspieranie i dzielenie się z nowymi uczestnikami swoim doświadczeniem. Obecnie spełnia się w modelingu. W show pokaże, jak poruszać się na wybiegu, pracować z fotografem na sesji czy jak budować swój wizerunek w mediach społecznościowych. Będzie pomocną dłonią nie tylko na etapie castingów, ale również podczas wszystkich zadań.

Bardzo się cieszę z powrotu na plan “Top Model”. Udział w programie był nie tylko niezapomnianą przygodą, okazał się dla mnie przede wszystkim początkiem nowej drogi. Dzięki “Top Model” spełniłam marzenie o pracy w modelingu. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami – powiedziała Sofia Konecka-Menescal w rozmowie z biurem prasowym Warner Bros. Discovery.

 

Oceń ten artykuł 0 0