Cezary Pazura niczym młody bóg! Intymny kadr z żoną opublikował w sieci: "Tym się żywię i dobrze mi tak"

Czy miłość odmładza i uskrzydla? Patrząc na Cezarego Pazurę - zdecydowanie tak! Ostatnio aktor opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowy kadr z ukochaną. Intymne ujęcie skradło serca internautów.

Cezary Pazura intymnie z żoną

Cezary Pazura, podobnie jak jego żona Edyta, regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio wirtualne galerie pary zasiliły bajeczne kadry ze słonecznych plaż. Zakochani wybrali się na wspólny urlop na Malediwy. Romantyczne ujęcia skradły serca internautów. Nic w tym dziwnego, aktor i jego ukochana mimo wieloletniego stażu małżeńskiego, nadal okazują sobie czułości, niczym para nastolatków. 

Można nie jeść, nie spać, ale bez pocałunków z Ukochaną nie wytrzymasz! Tym się żywię i dobrze mi tak - wyznaje aktor. Do romantycznego wyznania dołączył romantyczny kadr, na którym całuje ukochaną w świetle zachodzącego słońca.

Cezary Pazura z ukochaną na Malediwach

Poznali się w 2007 roku, dwa lata później wzięli ślub, a owocami ich miłości jest trójka dzieci. Edyta i Cezary Pazurowie cieszą się ogromną popularnością. Aktor i blogerka aktywnie udzielają się w sieci, dzieląc się z fanami swoją codziennością. Ostatnio zakochani, których miłość jest prawdziwą inspiracją dla wielu osób, postanowili wspólnie spędzić kilka chwil na Malediwach. Urocze ujęcia z urlopu robią wrażenie i są doskonałym dowodem na to, że prawdziwe uczucie z czasem nie mija. Wręcz przeciwnie! Dodaje skrzydeł i odmładza!

Czytaj także:

Jak wyglądali, gdy nie byli znani? Cezary Pazura, Piotr Polk, Wojciech Malajkat na zdjęciu z młodości: "Backstreet Boys dla koneserów" [FOTO]
Cezary Pazura od lat cieszy się niesłabnącą sympatią tysięcy fanów. Aktor jest świadomy swojej popularności i stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio w swojej wirtualnej galerii zamieścił...

Edyta Pazura pokazała zabawne zdjęcie męża w negliżu. "Pół Afrodyt, pół heros". Z pewnością nie o taki kadr mu chodziło!
Edyta Pazura opublikowała na swoim Instagramie zaskakujące zdjęcie swojego męża. Wykonane przez nią ujęcie wywołało niemałe poruszenie w sieci. Na komentarze rozbawionych fanów Cezarego Pazury nie trzeba było długo czekać.

Oceń ten artykuł 0 0