Chcielibyście, żeby "Ranczo" wróciło? Aktorzy spotkali się po latach! "Znów gramy razem" [FOTO]

Aktorzy, których widzowie z pewnością pamiętają z produkcji "Ranczo", znów pracują razem! "Tak się cieszę na kolejne nasze spotkanie! Znów gramy razem" - przyznaje serialowa Klaudia Kozioł, czyli Marta Chodorowska.

Gwiazdy "Rancza" znowu razem!

W 2006 roku w TVP rozpoczęto emisje serialu "Ranczo". Produkcja bardzo szybko zyskała ogromne grono wielbicieli i cieszy się popularnością do dziś. Widzowie z sentymentem wracają do odcinków opowiadających perypetie mieszkańców gminy Wilkowyje. Postaci wykreowane przez cenionych aktorów zachwyciły fanów, którzy przez 10 lat śledzili ich historie. W głównych bohaterów wcielili się m.in.: Cezary Żak (zagrał podwójną rolę wójta - Paweł Kozioł - i księdza - Piotr Kozioł), Ilona Ostrowska (Lucy Wilska), Paweł Królikowski (Jakub "Kusy" Sokołowski), Marta Lipińska (Michałowa, gospodyni na plebani), Violetta Arlak (Halina Kozioł), Artur Barciś (Arkadiusz Czerepach), Marta Chodorowska (Klaudia Kozioł) czy Wiktor Zborowski (biskup).

Ostatnio lubiani aktorzy spotkali się po latach. Tym razem nie pracowali nad serialem, a spektaklem. Efekty widzowie będą mogli zobaczyć już wkrótce na scenie warszawskiego teatru. 

Aktorzy pracują nad nowym spektaklem w reżyserii Cezarego Żaka

Temat powrotu "Rancza" i realizacji nowych odcinków wraca co jakiś czas. Jedni zastanawiają się, czy reaktywacja byłaby możliwa bez Pawła Królikowskiego, który wcielał się w Kusego. Inni po prostu chcieliby wiedzieć, jak potoczyły się dalsze losy mieszkańców gminy Wilkowyje.

Wiadomo jednak, że ostatnio aktorzy znani z popularnej produkcji znów spotkali się w pracy. Tym razem w Och-Teatrze. Na Instagramie Cezarego Żaka i jego serialowej córki Marty Chodorowskiej pojawiły się zdjęcia zapowiadające spektakl "Ciemny grylaż".

Dziś robiliśmy zdjęcia do plakatu CIEMNEGO GRYLAŻU oraz zdjęcia aktorek i aktorów do programu tego spektaklu autorstwa niezapomnianego duetu Jerzy Dobrowolski-Stanisław Tym! A było kogo fotografować, bo obsadzie tej niezwykłej komedii z czasów "najweselszego baraku w obozie", jakim był PRL, gra aż trzynastka wspaniałych aktorek i aktorów. A reżyseruje (i gra) sam Cezary Żak!
Premiera już 17 marca, a potem gramy 18 i 18 oraz 22, 23, i 24 marca - czytamy na instagramowym profilu teatru.

Tak się cieszę na kolejne nasze spotkanie! Znów gramy razem Iloną Ostrowską. Co za spotkanie po latach! Od marca w Och-Teatrze „Ciemny Grylaż”. Reżyseria - Cezary Żak!! Zapraszamy! - napisała pod wspólnym zdjęciem Marta Chodorowska.

To nie on miał zagrać Kusego. Prawda po latach wyszła na jaw
Paweł Królikowski przez lata wcielał się w postać Kusego. W "Ranczo" odgrywał rolę artysty, a także oddanego męża i ojca. Początkowo to nie on miał dostać tę rolę. Czyje miejsce zajął?

Oceń ten artykuł 7 0

Ogólna ocena Chcielibyście, żeby "Ranczo" wróciło? Aktorzy spotkali się po latach! "Znów gramy razem" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.