Cher i Miley Cyrus razem na pokazie mody. Co za duet! [WIDEO]

Na pokazie mody Donatelli Versace, który odbył się 9 marca w Los Angeles. Nie zabrakło światowej sławy gwiazd, nie tylko z wybiegów! W blasku fleszy obok siebie stanęły legendarne artystki: Cher i Miley Cyrus. Zobaczcie, jak się prezentowały!

Cher i Miley Cyrus na pokazie mody

Nagranie z udziałem Cher i Miley Cyrus pojawiło się na instagramowym koncie amerykańskiego magazynu modowego "Vogue". Artystki pojawiły się na pokazie mody organizowanym przez Donatellę Versace projektantkę i wiceprezeskę tej marki. Miley Cyrus na tę wyjątkową okazję założyła długą tiulową suknię, na której dominowała czerń i biel. Całość dopełniły ozdobne łańcuchy. Obok niej stała Cher ubrana klasycznie, ale z klasą: granatowy, przylegający kombinezon przykryty był skórzaną kurtką. Wszystko opięte było pasami zdobionymi kryształkami. Takiego modowego duetu nikt się nie spodziewał – w komentarzach widać entuzjazm internautów:

Ale sukienka!
Ikony popu
Wyglądają jak rodzeństwo
Legendy

 

Pokaz mody Versace

Pokaz mody domu Versace odbył się wieczorem, 9 marca w Los Angeles. Donatella na tę okazję zaprosiła wiele znanych osobistości. Pojawiły się takie nazwiska jak Demi Moore, Dua Lipa, Naomi Campbell, Elton John czy Gabrielle Union, a także Miley Cyrus i Cher. Nic dziwnego, że Donatella zorganizowała pokaz z takim przytupem. O swojej pracy opowiedziała w taki sposób:'

Kiedy coś robię, robię to na wielką skalę.

Warto przypomnieć, że Donatella jest dyrektorką kreatywną marki założonej przez jej nieżyjącego już brata, Gianniego.

 

Nogi, zęby, biust i język. Nietypowe ubezpieczenia światowych gwiazd. Co za sumy!
Gwiazdy Hollywood często realizują bardzo nietypowe pomysły. Niektórzy z nich postanowili ulepszyć swoje ubezpieczenie i objąć ogromną kwotą konkretne części ciała. Miley Cyrus, Heidi Klum, Madonna... zgadniecie, co sobie ubezpieczyły?

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Cher i Miley Cyrus razem na pokazie mody. Co za duet! [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.