Christina Aguilera nie do poznania. Wokalistka wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś

Co za metamorfoza! Christina Aguilera zaprezentowała fanom swój nowy wizerunek. Pod jej najnowszym TikTokiem nie brakuje komentarzy, w których wokalistkę porównuje się do Kim Kardashian. Jest w tym trochę racji?

Christina Aguilera – metamorfoza

Christina Aguilera jest obecna na rynku muzycznym od dobrych 25 lat. Przez ten długi czas cieszyła się ogromną popularnością, sprzedawała albumy z niesamowitym sukcesem – aż 40 milionów egzemplarzy. W karierze zdobyła 6 nagród Grammy. Obecne 42-latka nadal jest w pełni obecna w świecie showbiznesu. Wydaje kolejne utwory, a także staje się twarzą kampanii reklamowych. Ci, którzy pamiętają jej wygląd sprzed lat, mogą teraz się zdziwić. Artystka zamieściła w sieci nowego TikToka, który sprawił, że fani dosłownie oszaleli. To wszystko za sprawą nowego wizerunku Christiny. W komentarzach widać sporo porównań do Kim Kardashian. Aguilera ponoć nie tylko wygląda jak ona, ale również brzmi. Internauci piszą:

To Christina Kardashian
Czy to jest w ogóle Christina Aguilera?
To serio ona?

@xtina

Check out #WhatsInMyBag with @menulog #AD

Christina Aguilera – kariera

Christina Aguilera zdobyła rozpoznawalność w 1998, a już rok później wydała pierwszy album. Świat zachwycał się nią przede wszystkim z uwagi na skalę – wokalistka potrafi śpiewać wysoko, osiągając nawet rejestr gwizdkowy. Single "What a Girl Wants" "Genie in a Bottle" i "Come on Over Baby (All I Want Is You) znalazły się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Christina wydała też album z utworami bożonarodzeniowymi ("My Kind of Christmas"). Jej międzynarodowa kariera rozkręciła się na dobre. Aguilera próbowała też sił jako aktorka i pojawiła się w 2010 roku w filmie "Burleska".

Christina dysponuje czterooktawowym sopranem. Mimo ogromnych możliwości wokalnych, krytycy muzyczni podkreślają, że zbyt często próbuje ona "popisywać się" swoimi umiejętnościami.

Harper Beckham jest już nastolatką. Jak teraz wygląda córka Davida i Victorii?
Beckhamowie od lat dzielą się w sieci kadrami z życia rodzinnego. Dzięki temu fani mogli obserwować, jak przez lata zmieniała się ich jedyna córka Harper. 12-latka bardzo wyrosła w ostatnim czasie.

Oceń ten artykuł 3 4

Ogólna ocena Christina Aguilera nie do poznania. Wokalistka wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś to: 42% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.