Ciąża i... koronawirus! Gwiazda "Zakochanych po uszy" wyjawiła prawdę na temat swojego stanu

Aktorka występująca w takich serialach jak: "Zakochani po uszy" i "Barwy szczęścia" wyznała, że zakaziła się koronawirusem, będąc w ciąży. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów odniosła się do całej sytuacji.

Kamila Kamińska – córka

 

Kamila Kamińska i Michał Meyer kilka miesięcy temu zostali rodzicami! W maju aktorka znana z takich produkcji jak: „Barwy szczęścia” i „Zakochani po uszy” urodziła córkę, która otrzymała imię Jaśmina. Informacja o ciąży gwiazdy trafiła do sieci stosunkowo późno, ponieważ rodzice chcieli celebrować ten czas z dala od błysku fleszy. W jednym z wywiadów Kamińska zdradziła także, iż początek stanu błogosławionego upłynął także pod znakiem… choroby! Aktorska para przeszła bowiem COVID-19:

Chwilę po tym, jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży zachorowałam na COVID. Na początku bardzo się przestraszyłam, bo nie wiedziałam co to za choroba i jak się będę czuła i jak to będzie potem. Razem ze mną chorował też Michał (…) – wyznała w rozmowie z „Super Expressem”.

Serialowa Regina z „Barw szczęścia” dodała, że na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Kamila Kamińska zawodowo i prywatnie

Kim jest Kamila Kamińska? O aktorce zrobiło się głośno w 2017 roku, kiedy to na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odebrała nagrodę za profesjonalny debiut aktorski w filmie pt.: „Najlepszy”. Na dużym ekranie pojawiła się również w produkcji: „Miłość i miłosierdzie”, gdzie wcieliła się w postać Faustyny Kowalskiej. Serialowa publiczność z pewnością łączy Kamilę Kamińską z „Barwami szczęścia”, w których występuje od 2018 roku.

Z kolei w „Zakochanych po uszy” – niedawno zakończonej produkcji emitowanej na TVN7 – Kamila Kamińska wcielała się w „czarny charakter”: Sylwię Witos. W tej samej produkcji grał również Michał Meyer, a wspólna praca bardzo ich do siebie zbliżyła. Wiadomość o tym, że aktorzy są ze sobą prywatnie, zelektryzowała serialową publiczność. Owocem miłości zakochanych jest Jaśmina, która przyszła na świat 17 maja.

Gwiazda "Zakochanych po uszy" na ostatniej prostej przed porodem. Na pierwszym planie: spory, ciążowy brzuch!
Jedna z czołowych aktorek niedawno zakończonego serialu pt.: "Zakochani po uszy" - Katarzyna Grabowska - spodziewa się dziecka! Aktorka niedawno zdradziła, że jest już "na ostatniej prostej", a teraz pokazała kadry...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze