"Ciążowe" zdjęcie na profilu Małgorzaty Rozenek. Tak "Perfekcyjna" zdradziła, co dzieje się w jej życiu!

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zaskoczyć! Na jej Instagramie pojawił się nowy post okraszony rodzinną galerią. Wśród fotografii widać m.in. autorkę postu prezentującą ciążowe krągłości! Co dokładnie Rozenek przekazała swoim fanom?

Małgorzata Rozenek – dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan to osoba doskonale znana w świecie show-biznesu. Zasłynęła m.in. jako prowadząca programy: „Perfekcyjna pani domu” i „Projekt Lady”. Prywatnie przez kilka lat była związana z aktorem Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów: Stanisława oraz Tadeusza. Związek Małgorzaty i Jacka zakończył się w 2013 roku, a trzy lata później Rozenek ponownie wyszła za mąż! We wrześniu 2016 roku odbył się jej ślub ze sportowcem Radosławem Majdanem. Niedługo później do ich rodziny dołączył syn Henio, który początkiem czerwca będzie świętował drugie urodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma na swoim koncie wiele rozmaitych projektów, a teraz podzieliła się informacją o najnowszym z nich. Partnerka Radosława Majdana nigdy nie ukrywała, że rodzina zajmuje w jej życiu najważniejsze miejsce, a macierzyństwo to przestrzeń, w której doskonale się odnajduje. Stąd też światło dzienne ujrzało kolejne „dzieło” prezenterki, mocno związane właśnie z tym tematem.

Małgorzata Rozenek o nowym projekcie na Instagramie

Małgorzata Rozenek poinformowała internautów śledzących jej profil na Instagramie o tym, że – wraz z ekspertami – przygotowała specjalny kurs dedykowany wszystkim tym, którzy szukają informacji o ciąży i macierzyństwie:

Nazywam się Małgorzata Rozenek-Majdan i możesz znać mnie z telewizji oraz książek, które wydałam. Nie jestem położną ani ginekologiem. Jestem kobietą taką jak Ty, która przeszła przez wszystkie trudne, jak i wspaniałe chwile macierzyństwa. Każde kolejne dziecko nauczyło mnie nowych umiejętności. Wyzwania jakim stawiałam czoło, sprawiły, że teraz mogę powiedzieć otwarcie – jestem świadomą mamą. Moim dzieciom dostarczyłam wszystko, co najlepsze. Całe swoje doświadczenie i wiedzę najlepszych fachowców zebrałam dla Ciebie, w jednym miejscu.

Małgorzata Rozenek zachęciła zainteresowanych do odwiedzenia jej strony www, zwracając się do instagramowej publiczności także w serii relacji. Dodatkowo do swoich słów zamieściła dwie piękne fotografie: pierwsza z nich przedstawia całą rodzinę Majdanów, a druga (po przesunięciu) ukazuje Małgorzatę Rozenek-Majdan w ciąży. Archiwalne ujęcie powstało w czasie, gdy żona komentatora oczekiwała narodzin trzeciego syna.

Przesuń w prawo.

Pod najnowszym postem Małgorzaty Rozenek szybko zaroiło się od podziękowań za poruszenie ważnego tematu:

Kobieta petarda, jesteś mega inspiracją dla wielu z nas.

Super Pani Małgosiu, pani pracowitość, samodzielność, kreatywność, dążenie do celu jest godne podziwu. To wszystko, co pani to sobie pani wypracowała.

Nie zabrakło także ciepłych słów na temat rodziny Majdanów:

Jest Pani niesamowita!!! Uwielbiam Was. Piękna, bardzo pozytywna rodzinka. Henryczek przesłodziak.

Piękna dziewczyna i piękne chłopaki. Aż miło popatrzeć na taką szczęśliwą rodzinkę! Tak trzymać!!!

Jesteście piękną, zgraną rodziną.

Sprawdzacie czasem, co słychać u Małgorzaty i Radosława Majdanów?

Małgorzata Rozenek w skąpym stroju kąpielowym pozdrawia prosto ze słonecznego Miami. "Jest ogień" - komentują internauci
Małgorzata Rozenek przesłała internetowe pozdrowienia prosto z Miami, gdzie właśnie wypoczywa wraz z mężem - Radosławem Majdanem. Na najnowszych zdjęciach "Perfekcyjna Pani Domu" bez skrępowania...

Oceń ten artykuł 0 0