"Cicha noc" w TV. Sprawdź, gdzie i o której oglądać! [ZWIASTUN]

Macie już plany na dzisiejszy wieczór? Warto włączyć TV, ponieważ po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć "Cichą noc" w reżyserii Pawła Domalewskiego właśnie na telewizyjnych ekranach. To wielokrotnie nagradzany dramat obyczajowy, w którym występują m.in.: Dawid Ogrodnik, Agnieszka Suchora i Arkadiusz Jakubik. Sprawdźcie zwiastun!

„Cicha noc” w TV. Gdzie i kiedy oglądać? Zwiastun


Na dzisiejszy wieczór TVN proponuje swoim odbiorcom nie lada gratkę! Po raz pierwszy zobaczymy bowiem film zatytułowany: „Cicha noc”, czyli dzieło w reżyserii Pawła Domalewskiego z plejadą wybitnych aktorów. We wspomnianym dziele występują m.in.: Dawid Ogrodnik, Arkadiusz Jakubik, Agnieszka Suchora, Maria Dębska i Tomasz Schuchardt. „Cicha noc” przedstawia historię Adama (Dawid Ogrodnik), który nieoczekiwanie wraca na Wigilię do swojego rodzinnego domu. Swoim najbliższym pragnie przekazać dobrą wiadomość, jednak jego przyjazd staje się początkiem dość nieoczekiwanego splotu wydarzeń… „Cichą noc” widzowie TVN będą mogli zobaczyć już dziś o godz. 22:30.

„Cicha noc”. Nagrody i ciekawostki

Film otrzymał łącznie dziesięć nagród Polskiej Akademii Filmowej w 2018 roku, w tym nagrodę m.in.: za najlepszy film, najlepszą główną rolę męską, najlepszą reżyserię i najlepszy scenariusz. W 2017 roku z kolei „Cicha noc” otrzymała siedem Złotych Lwów. Zdjęcia do filmu kręcono w Gietrzwałdzie, Olsztynie i Stawigudzie (Polska).Boże Narodzenie w TV. Sprawdź propozycje na pierwszy dzień świąt!
Przed nami radosne świętowanie! Na Boże Narodzenie 2019 stacje telewizyjne przygotowały dla widzów mnóstwo propozycji, które ucieszą zarówno...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze