Cichopek i Kurzajewski nie kryją radości! To ważna dla nich chwila. "Dziękujemy" [FOTO]

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podziękowali fanom za ogromne wyróżnienie. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" zamieścili na Instagramie krótką wiadomość dla obserwatorów. "Te emocje długo ze mną pozostaną" - wyznała aktorka.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą

Aktorka i dziennikarz sportowy od prawie 3 lat prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie". Cichopek i Kurzajewski tworzą zgrany duet nie tylko przed kamerami, ale i prywatnie. W październiku ubiegłego roku oboje potwierdzili w mediach społecznościowych, że są parą. Celebryci chętnie dzielą się na Instagramie swoim szczęściem, nierzadko publikując fotografie i filmy z romantycznych podróży.

Katarzyna Cichopek: "To dla mnie zaszczyt"

W czwartkowy wieczór Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się na 26. gali wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". Okazało się, że widzowie postanowili przyznać im statuetkę w kategorii Prezenter/Prowadzący/Gospodarz show.

Para nie kryje radości z powodu otrzymanego wyróżnienia. W piątkowy poranek na Instagramie aktorki pojawił się wpis, w którym oboje podziękowali za docenienie ich zawodowej pracy.

Do tej pory serce bije mi mocniej z radości, zaskoczenia i wzruszenia. Te emocje długo ze mną pozostaną, bo takie chwile to dla mnie zaszczyt i wyraz starań 23 lat pracy. Dedykujemy z Maciejem tę nagrodę naszym widzom "Pytania na śniadanie", czytelnikom "Tele Tygodnia" i naszej redakcyjnej ekipie. Dziękujemy, że jesteście z nami i jesteśmy wdzięczni za Waszą sympatię. Gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom i nominowanym!

– napisali.

26. plebiscyt Telekamer "Tele Tygodnia"

Telekamery są prestiżową nagrodą, którą od 1998 roku przyznają czytelnicy "Tele Tygodnia". W tym roku statuetki odebrali m.in. twórcy programu "Nasz nowy dom" oraz serialu "Skazana". Nagrodę w kategorii Aktorka przyznano Agacie Załęckiej, zaś w kategorii Aktor – Andrzejowi Młynarczykowi.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. Podlewski/AKPA

Oceń ten artykuł 0 1