Cichopek złożyła życzenia urodzinowe Kurzajewskiemu: "Biegnij przez życie" [WIDEO]

W niedzielę Maciej Kurzajewski świętował swoje 50. urodziny! Duże wrażenie zrobił na nim urodzinowy film, który opublikowała na Instagramie jego partnerka, Katarzyna Cichopek. "Popłakałem się ze szczęścia" - napisał dziennikarz.

Maciej Kurzajewski ma mnóstwo powodów do radości

Gospodarz "Pytania na śniadanie" zaczął świętować swoją "pięćdziesiątkę" kilka dni wcześniej. Dziennikarz wybrał się z partnerką, Katarzyna Cichopek, na kilkudniowy romantyczny urlop do Jordanii. Kurzajewski chętnie dzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami z zagranicznego wyjazdu, który niedawno dobiegł końca.

Najlepsza urodzinowa przygoda!

– napisał prezenter pod jedną z urlopowych fotografii, na której pozuje z ukochaną.

Katarzyna Cichopek złożyła życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu

Gwiazda "M jak miłość" postanowiła zrobić swojemu wybrankowi wyjątkową niespodziankę. Katarzyna Cichopek zachęciła kilka znanych osób do nagrania życzeń urodzinowych, które później połączyła w jeden film. Na nagraniu, które w niedzielę aktorka udostępniła na swoim Instagramie, możemy zobaczyć m.in. Adama Małysza, Joannę Koroniewską, Macieja Dowbora, Dariusza Szpakowskiego czy Idę Nowakowską.

Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy!

– napisała Cichopek w opisie do nagrania.

"Popłakałem się ze szczęścia"

Kurzajewski nie krył wzruszenia po zobaczeniu tego klipu. W krótkim komentarzu wyznał miłość swojej ukochanej i podziękował wszystkim za życzenia.

Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość. Popłakałem się ze szczęścia... Dostałem od Was wspaniały prezent. Kasiu, kocham Cię!

– napisał dziennikarz pod filmem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili łączące ich uczucie w październiku ubiegłego roku. Oboje wspólnie prowadzą poranny show TVP2 – "Pytanie na śniadanie".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zażyli błotnej kąpieli. Po wszystkim zrobili sobie zdjęcie! "Pięknie się na Was patrzy"
Katarzyna Cichopek pochwaliła się nowymi fotografiami z wycieczki. Na niektórych zdjęciach towarzyszy jej partner - Maciej Kurzajewski. Już pierwszy kadr mocno przyciąga uwagę: para prezentuje się bowiem...

Oceń ten artykuł 0 0