hity na MAXXa
hity na MAXXa

Cieszą się doskonałym zdrowiem. Te 4 znaki zodiaku chorują najrzadziej

Które znaki zodiaku cieszą się najlepszym zdrowiem? Okazuje się, że astrologia definiuje tendencję do chorób na podstawie momentu urodzenia. Część osób choruje znacznie rzadziej niż inni!

Byk

Jeśli jesteś Bykiem, zwracasz znaczną uwagę na wszystko, co przyziemne. Stąd też trudno się dziwić, że przywiązujesz się do swojego ciała i robisz wszystko, aby pomóc mu zachować jak najlepszą formę. Nieważne czy chodzi o wdrożenie do diety jakichś konkretnych składników, czy zadbania o swoją cerę odpowiednimi kosmetykami. Chętnie też wybierzesz się poćwiczyć, żeby zachować kondycję. Nic dziwnego, że rzadko chorujesz. Dbanie o zdrowie jest dla Byków po prostu naturalne!

Skorpion

Komplementy skierowane w stronę twojego młodzieńczego wyglądu nie są ci obce. Z jakiegoś powodu znacznie łatwiej ci utrzymać zdrowy wygląd sylwetki, skóry czy włosów. Nierzadko czujesz z tego powodu zazdrość otoczenia! Doskonale wiesz, że ze słabością ci nie do twarzy. Korzystasz więc ze wszelkich sposobów, aby wyglądać na osobę pewną i silną – nie obawiasz się wzmacniać swojego umysłu i ciała, nawet jeśli konieczna jest dieta. Choroba jest w stanie cię dosięgnąć, jednak zwykle nie zostaje na długo. Twój silny organizm sobie z nią radzi.

Panna

Dbasz o siebie bardziej niż inni i to widać. Nie dotyczy to jedynie wyglądu zewnętrznego, pielęgnacji ciała itp., ale również tego, co dzieje się w twoim organizmie. Pamiętasz o regularnych badaniach kontrolnych, nie boisz się pójść do lekarza, dzięki czemu szybko jesteś w stanie zaradzić ewentualnym problemom już na początku, zanim zdołają urosnąć w siłę. Czasami twoi bliscy mogą uważać, że przesadzasz, jednak w sezonie przeziębieniowym to ty nosisz głowę wysoko. Dzięki swojemu stylowi życia znacznie rzadziej cierpisz z powodu chorób.

Bliźnięta

Trudno powiedzieć, dlaczego masz znacznie wyższą odporność niż inni. Możliwe, że to szczęście. A może geny? Nieraz pozwalasz sobie na zjedzenie fast fooda, kupienie dodatkowej paczki ciastek, wyjść na zewnątrz bez czapki, kiedy mocno wieje. Mimo to choroba dosięga cię naprawdę rzadko, a jeśli już się to dzieje, potrafisz wrócić do zdrowia niebywale szybko. Dodatkowo nie krępujesz się sięgać po leki na bazie ziół i bardziej naturalne metody, które działają za każdym razem!

 

Oceń ten artykuł 4 5

Ogólna ocena Cieszą się doskonałym zdrowiem. Te 4 znaki zodiaku chorują najrzadziej to: 44% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.