Cleo na zdjęciu prosto z łóżka odsłania dekolt. Wzrok przykuwa jeden szczegół

Cleo pochwaliła się w sieci zdjęciem z łóżka. Artystka odsłoniła dekolt, ale fani patrzą na coś innego. Ich uwagę przykuła zaskakująca fryzura gwiazdy. "Ale śliczna w tych włosach" - piszą.

Cleo gotowa na święta

Joannę Klepko, znaną lepiej jako Cleo, ogarnął już świąteczny nastrój. Piosenkarka jest już gotowa na nadchodzące święta. Jak pochwaliła się w mediach społecznościowych, w jej domu czuć już prawdziwie bożonarodzeniowy klimat.

Choinka ubrana, lampki rozwieszone, pościel w mikołajkowe koty jest i podjadanie mandarynek,  hmmm… Chyba duch świąteczny mnie dopadł. Na dniach pochwalę się wam moją choinką, jest mega urocza

– napisała z ekscytacją na Instagramie.

Od 1 grudnia wszystko robi się bardziej świąteczne 

– pisała post wcześniej.

Cleo w rozpuszczonych włosach

By zilustrować swój wpis, Cleo podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, do którego zapozowała w łóżku, ubrana w zielony, świąteczny kombinezon. Odsłoniła dekolt, jednak największą uwagę przykuło coś innego. Wzrok internautów przyciągnęła fryzura artystki. Cleo zrezygnowała ze swojego charakterystycznego wysokiego kucyka i pokazała się w rozpuszczonych włosach. Fani są zgodni.

Zdecydowanie częściej musisz chodzić w rozpuszczonych włosach!

Ale śliczna w tych włosach

Ślicznie ci w rozpuszczonych włosach

Chce więcej takiej Cleosi w rozpuszczonych włosach!

– ocenili jednogłośnie.

Oceń ten artykuł 175 276

Ogólna ocena Cleo na zdjęciu prosto z łóżka odsłania dekolt. Wzrok przykuwa jeden szczegół to: 38% / 100%, uzyskana z: 451 głosów.
Komentarze