Cleo rozpuściła włosy. Po kucyku nie ma śladu! Krótkie pasma przyciągają wzrok [ZDJĘCIA]

Cleo opublikowała nowe zdjęcia, przy okazji pokazując się w wersji "bez kucyka". Jurorka "The Voice Kids" często sięga właśnie po charakterystyczne uczesanie, więc inna fryzura zawsze wzbudza spore zainteresowanie wśród fanów gwiazdy. Nie inaczej było tym razem!

Cleo i kucyk

Cleo to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Joanna Klepko, bo to właśnie ona kryje się za wspomnianym pseudonimem, sporą rozpoznawalność zyskała m.in. dzięki współpracy z Donatanem. Duet ten reprezentował nasz kraj w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenkę pt.: „My Słowianie” Cleo wykonała w charakterystycznym stroju i z oryginalną fryzurą – na jej głowie pojawił się długi warkocz.

Cleo na scenie często prezentuje nieco inne uczesanie: wyróżniającą ją fryzurą jest głównie wysoko upięty kucyk. Tym razem jednak wokalistka postawiła na coś jeszcze innego! Nowe zdjęcia opublikowane na Instagramie przedstawiają Cleo z rozpuszczonymi i zdecydowanie krótszymi włosami.

Metamorfoza Cleo

W sobotę 29 kwietnia odbył się finał „The Voice Kids 6”. Kto wygrał? Decyzją jury oraz widzów pierwsze miejsce zajęła Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

"The Voice Kids 6". Poznaliśmy zwyciężczynię programu! Kim jest Martyna Gąsak?
W sobotę 29 kwietnia 2023 roku odbył się finał szóstej edycji "The Voice Kids". O tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce walczyło dziewięcioro uczestników, ale do ostatecznego pojedynku stanęła tylko najlepsza trójka. Zwyciężczynią...

Cleo, która również zasiadała w jurorskim fotelu, tuż przed ostatnim odcinkiem zaprosiła internautów zgromadzonych na Instagramie do oglądania wyjątkowego wydania programu. Do swoich słów dołączyła dwie fotografie. Na pierwszej z nich pozuje w towarzystwie wspomnianego już Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, a na drugiej to ona „gra pierwsze skrzypce”. Cleo pozowała do kadrów w czerwonym kostiumie uzupełnionym o gustowny berecik. Uwagę zwraca także fryzura wokalistki: kucyk „zniknął”, a jego miejsce zajęło zupełnie inne uczesanie! Proste włosy do ramion i delikatna grzywka dały prawdziwy efekt „wow”!

Cleo o swojej fryzurze

Cleo bez kucyka to dość rzadki widok, więc nic dziwnego, że internauci poruszyli kwestię wyglądu gwiazdy w komentarzach. Wiele osób przyznało, że metamorfoza wywarła na nich ogromne wrażenie!

W tej czerwonej kreacji wyglądasz nieziemsko.

Ale cudnie!

Jest ogień – pisali  komentarzach.

W jednym z wywiadów Cleo odniosła się do tego, dlaczego to kucyk jest jej najczęstszym wyborem, jeżeli chodzi o fryzurę. W rozmowie z „Plotkiem” tłumaczyła też:

Oczywiste, że mój kucyk jest doczepiany. Pamiętam, że kiedy wyszedł teledysk do „My Słowianie”, miałam długi warkocz i często pytano się mnie, czy to są moje prawdziwe włosy. Kurczę, przecież gdybym je rozpuściła, to miałabym włosy do kostek. Więc tak, pomagam sobie.

Oglądaliście finał „The Voice Kids”?

Cleo stylizowana na elfią księżniczkę. Niezwykła sesja zdjęciowa! "Zaskakujesz nas na całego" [FOTO]
Cleo wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej. Piosenkarka została przebrana za elfkę, wręcz wyjętą z powieści fantastycznej. W takiej odsłonie przygotowywała uczestników "The...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Cleo rozpuściła włosy. Po kucyku nie ma śladu! Krótkie pasma przyciągają wzrok [ZDJĘCIA] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.