hity na MAXXa
hity na MAXXa

Co dalej z występem Dody w Opolu? Jest komentarz rzeczniczki festiwalu. "Na próbach zdarzają się emocje"

Wczorajsza aktywność Dody w mediach społecznościowych poruszyła opinie publiczną. Artystka opowiedziała na Instagramie o nieprzyjemnej atmosferze panującej podczas przygotowań do koncertu w Opolu. W sieci pojawił się komentarz rzeczniczki muzycznego wydarzenia. Co już wiadomo?

Doda i festiwal w Opolu

W poniedziałkowe popołudnie w mediach pojawiła się informacja o konflikcie między Dodą a reżyserem muzycznego wydarzenia: Mikołajem Dobrowolskim. Wokalistka zamieściła na InstaStory nagranie, w którym opowiedziała o scysji, do jakiej doszło podczas przygotowań do 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Słuchajcie, jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec. Kończyliśmy robić wizualizacje do Opola. Jest taka okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry [...], od początku negatywnie nastawiony (…) - relacjonowała artystka.

Doda wspomniała również o towarzyszących jej emocjach, a także głośno zastanawiała się nad tym, czy wystąpi w Opolu:

Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole. Ja jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Naprawdę przeszłam różne sytuacje, w których musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę. I takim pastwieniem się psychicznym, ale ja po prostu tego nie przeżyję teraz. Nie mogę w takich warunkach pracować. Zbuntował całą ekipę (…). Bardzo chcę zrobić ten festiwal. Przygotowaliśmy się wszyscy na maksa. Bardzo mi zależy, ale nie da się w takiej atmosferze, po prostu. Nie mam siły (…).

Do jej wypowiedzi odniosła się Telewizja Polska, która opublikowała specjalne oświadczenie, składające się z wypowiedzi samego reżysera.

Reżyser odniósł się do nagrania Dody. Wydał oświadczenie. "Poniosły mnie emocje" [FOTO]
Na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej na Instagramie pojawiło się oświadczenie reżysera pracującego przy festiwalu w Opolu. Pracownik stacji przeprosił w nim Dodę za swoje zachowanie. "Poniosły mnie emocje" - napisał.

Portal „Wirtualne media” skontaktował się z rzeczniczką festiwalu, która poinformowała, że koncert Dody nie jest zagrożony.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AQARIA (@dodaqueen)

Rzeczniczka festiwalu komentuje

W wypowiedzi dla wspomnianego źródła Agata Konarska – rzeczniczka muzycznego, opolskiego projektu – wyznała:

Na próbach zdarzają się emocje. Którąś ze stron one poniosły zbyt mocno. Jeśli chodzi o występ, to jest on niezagrożony. Została podjęta decyzja, że za reżyserię koncertu Dody w piątek odpowiadać reżyserka Beata Szymańska, wedle koncepcji Mikołaja Dobrowolskiego, który reżyseruje koncert "Debiuty".

Festiwal w Opolu odbędzie się w dniach: 9-11 czerwca. Recital Dody został zaplanowany na pierwszy dzień wydarzenia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AQARIA (@dodaqueen)

Doda na zdjęciu z prywatnego archiwum! Miała wtedy kilkanaście lat. "Matura vibe" [FOTO]
Doda nie przestaje zaskakiwać! Ostatnio w wirtualnej galerii artystki pojawił się kadr z prywatnego archiwum. 39-latka zamieściła zdjęcie z młodości, gdy była nastolatką.

Oceń ten artykuł 0 1