Co dzieje się w domu Anny i Roberta Lewandowskich? Trenerka opowiedziała o wychowaniu dzieci

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. W jednym z niedawno udzielonych wywiadów trenerka wspomniała m.in. o tym, jak ona odbiera macierzyństwo. Opowiedziała o "blaskach i cieniach" bycia mamą.

Książka o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska już od kilku dobrych lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem mediów – zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Ambitna i przedsiębiorcza trenerka aktywnie działa bowiem na wielu polach, a o swoich przedsięwzięciach chętnie opowiada na Instagramie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@annalewandowska)

A jaka jest Lewandowska (kiedyś: Stachurska) prywatnie? W czerwcu br. sportsmenka i jej mąż obchodzili dziesiątą rocznicę ślubu! Anna i Robert Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku w podwarszawskim Serocku, a dekadę później para odnowiła przysięgę małżeńską. Furorę zrobił taniec, jaki zaprezentowali gościom.

"Pierwszy taniec" Lewandowskich. Tak "Lewy" radzi sobie na parkiecie! "Nic piękniejszego dziś nie zobaczycie"
Oj, działo się na "drugim ślubie" Lewandowskich. Anna i Robert wskoczyli na parkiet, by dać pokaz swoich umiejętności. Jak wyglądał ich "pierwszy taniec"? Odpowiedź poniżej!

Ania Lewandowska to także mama. Klara Lewandowska przyszła na świat w maju 2017 roku, a trzy lata później na świecie pojawiła się druga córka pary – Laura Lewandowska.

Temat ciąży Lewandowskiej powraca w portalach plotkarkach jak bumerang. Sama „Lewa” raczej nie wypowiada się na temat trzeciego dziecka. Teraz postanowiła zrobić wyjątek, wspominając o tym w wywiadzie, który ukazał się w książce o Annie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@annalewandowska)

Dzieci Anny i Roberta Lewandowskich

„Imperium Lewandowska” to nieautoryzowana biografia, za którą odpowiada Monika Sobień-Górska. Publikacja przedstawiająca historię żony Roberta Lewandowskiego została uzupełniona o wspomniany już wywiad z główną bohaterką. To właśnie podczas tej rozmowy „Lewa” miała poruszyć kwestię macierzyństwa.

(…) Jak wszyscy mamy też problemy z dziećmi. Ja czasami sobie z tym nie radzę. Mam kryzysy, poczucie winy, że jestem złą mamą, wyrzucam sobie, że macierzyństwo nie jest do końca takie, jak sobie wyobrażałam (…) – cytuje jej słowa magazyn „Party”.

W swojej wypowiedzi trenerka opowiedziała również o tym, co czuje jako mama:

(…) Lubię mieć wszystko zaplanowane, a z dziećmi się tak nie da. Moje dziewczynki są kochane, ale potrafią pokazać swój charakter. Bunt dwulatka nie jest mi obcy. Jeśli ktoś mi mówi o trzecim dziecku, to się łapię za głowę. Podsumowując, nie wszystko jest w naszym życiu idealne, a ja nie jestem idealną matką, mierzę się z powszechnymi problemami rodzicielskimi (…).

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@annalewandowska)

Czekaliście na książkę o losach Ani Lewandowskiej?

Anna Lewandowska podjęła decyzję. To już koniec! Duże zmiany w życiu trenerki
Anna Lewandowska niespodziewanie opublikowała w mediach społecznych film, w którym poinformowała o decyzji, jaką ostatnio podjęła. "Nie jest to dla mnie łatwe" - przyznaje trenerka. To koniec!

Oceń ten artykuł 0 0