"Co najmniej niestosowne". Anna Wendzikowska bez stanika na planie "DDTVN"

Co za widok! Anna Wendzikowska kusi na planie programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Uważacie, że przystoi jej tak ekstrawagancki ubiór? Niewzruszona dziennikarka zaprezentowała się w niecodziennej stylizacji - bez biustonosza. Prezenterka telewizyjna zaszalała!

Anna Wendzikowska bez stanika

Dziennikarka opublikowała na Instagramie kadr z planu halloweenowego odcinka programu „Dzień Dobry TVN”. Anna Wendzikowska bez skrępowania prezentuje swoje wdzięki w seledynowym, dwuczęściowym komplecie. Krótki, obcisły top uwydatnia zarys nieokrytego stanikiem biustu byłej aktorki. Wokół Wendzikowskiej roi się od halloweenowych rekwizytów; począwszy od dyń, „upiornych” kostiumów, po klimatyczne balony przedstawiające nietoperze i pająki.

Internauci podzieleni stylizacją dziennikarki    

Najnowszy kadr zamieszczony przez Annę Wendzikowską wywołał burzę wśród fanów. Internauci ewidentnie są podzielni. Jedni chwalą jej odważny ubiór. Natomiast inni otwarcie krytykują, zarzucając dziennikarce, że w miejscu pracy należy mieć stosowny, skromny strój.

Nie mam nic przeciwko chodzeniu bez biustonosza, ale prezentowanie się w ten sposób w takim programie telewizyjnym jest co najmniej niestosowne z Pani strony (nie zapominając o stacji TVN) i myślę, że jakaś dobra przyjaciółka powinna to Pani uświadomić
– pisze jedna z internautek

Parę słów o Annie Wendzikowskiej

Jako aktorka, Anna Wendzikowska zadebiutowała w 2001 roku, przyjmując epizodyczną rolę w jednym z odcinków komediowego serialu „Lokatorzy”. Od 2011 roku do 2018 odgrywała prawniczkę serialu TVP2 „M jak miłość”. W końcu, po urodzeniu  drugiej córki,  zrezygnowała z kariery aktorskiej i zaangażowała się w pracę dziennikarską. W 2007 roku została reporterką programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Z kolei w 2011 roku wzięła udział w 13. edycji programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami”. 

Czytaj też:

Rozczulające! Anna Wendzikowska i jej ekskluzywny urlop z dziećmi. Stać ją?
Od soboty, Anna Wendzikowska demonstruje kardy z luksusowego urlopu. Urokliwe pejzaże, prywatny basen i popularna aktorka w skąpym stroju kąpielowym. Nic dodać, nic ująć! Prezenterka odpoczywa w towarzystwie swoich...

Oceń ten artykuł 15 5

Ogólna ocena "Co najmniej niestosowne". Anna Wendzikowska bez stanika na planie "DDTVN" to: 75% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.
Komentarze