Co ona robi! Tak Natasza Urbańska ćwiczy utwór na Eurowizję [WIDEO]

Natasza Urbańska to prawdziwa weteranka, jeśli o Eurowizję chodzi. W tym roku artystka po raz czwarty wyraziła chęć reprezentowania Polski podczas konkursu. Teraz wokalistka pochwaliła się nie tylko głosem i nową piosenką, ale i niesamowitymi zdolnościami akrobatycznymi. Zawisła głową w dół pod sufitem!

Natasza Urbańska – Eurowizja

Natasza Urbańska od lat marzy o tym, by reprezentować Polskę podczas Eurowizji. Wokalistka i tancerka trzy razy brała udział w preselekcjach – w 2007 roku z piosenką „I Like It Loud”, w 2008 roku z „Blow Over” i w 2023 roku z „Lift U Up”. Najbliżej upragnionego celu była za drugim razem, kiedy pokonała ją jedynie Isis Gee z „For Life”.

Teraz Urbańska próbuje swoich sił po raz czwarty, a w sieci ukazała się już jej najnowsza piosenka „Who We Are”, z którą artystka chciałaby pojechać do Malmö. Utwór zebrał pozytywne recenzje w gronie osób związanych z Eurowizją, a zdaniem niektórych dziennikarzy z tej branży, kobieta może być jedną z faworytów.

O tym, kto zostanie naszym reprezentantem zadecyduje specjalna komisja. Skład grupy i data werdyktu nie zostały ujawnione.

Akrobacje pod sufitem

Na Instagramie Nataszy pojawiła się kompilacja, na której możemy zobaczyć, jak wokalistka ćwiczy a capella swoją piosenkę.  Zaskakujące jest jednak to, w jaki sposób to robi – na jednym nagraniu Natasza przywiązana jest za nogi do sufitu i śpiewa, wisząc głową w dół na wysokości kilku metrów nad ziemią. Pomimo takiego wysiłku fizycznego gwiazda świetnie dawała sobie radę – fani licznie docenili ją w komentarzach. Wśród chwalących osób znalazł się także Nergal.

O w mordę, dobra jesteś – napisał muzyk.

Oceń ten artykuł 0 0