Co słychać u uczestników poprzednich edycji "Top Model"? Sprawdzamy!

Nie wszyscy uczestnicy "Top model" postanowili wiązać swoją karierę z modelingiem i chodzeniem po wybiegach. Nie oznacza to jednak, że zupełnie zniknęli z przestrzeni medialnej. Czym teraz zajmują się Adam Boguta, Ola Żuraw i Magdalena Karwacka? Sprawdzamy!

Adam Boguta z „Top Model 4” 

Adam pojawił się w „Top Model” w 2014 roku, kiedy to po raz pierwszy w polskiej edycji na casting mogli przyjść także mężczyźni. Boguta z marszu podbił serca jurorów – oczarował swoją osobowością i wyglądem Joannę Krupę oraz został ulubieńcem fotografa Marcina Tyszki. Ekipa „Top Model” często żartowała, że Boguta wygląda jak młody Tyszka. Choć Adam nie wygrał programu, to pojawienie się w reality-show otworzyło przed nim wiele drzwi – brał udział w kampaniach m.in. Nike czy Levi’s. Modeling nie był jednak jedyną pasją mężczyzny – w jego sercu od dawna grała muzyka. Były uczestnik „Top Model” aktywnie działa jako DJ i producent – jego poczynania w branży muzycznej możemy obserwować między innymi na Instagramie, gdzie na bieżąco publikuje treści z tym związane. W pewnym momencie influencer podzielił się z obserwatorami też swoją zajawką na robienie tatuaży. Wspomniane reality show nie było jedynym, w jakim pojawił się mężczyzna. Bogutę mieliśmy okazję zobaczyć również w siódmej edycji randkowego programu „Love Island”.

Przez ostatnie lata Adam mocno zmienił swój wizerunek. Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy go na ekranie miał kręcone włosy i aparycję „młodego Tyszki”. Obecnie Boguta ma krótkie blond włosy i bardzo dużo tatuaży na ciele.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez BØGUTA Ø2 Music (@drummeerr)

Aleksandra Żuraw z „Top Model 4” 

Ola wystąpiła w tej samej edycji co Adam. Jak opowiadała, do przyjścia na casting przekonała ją całkowicie obca kobieta, która zagadała do niej w solarium. Zdziwiła się, dlaczego Aleksandra pracuje tutaj, a nie chodzi po paryskich wybiegach i zasugerowała, by ta zrobiła coś, aby nie zmarnować życia. W show Żuraw radziła sobie bardzo dobrze i odpadła tuż przed ścisłym finałem. Po zakończeniu programu, Ola nie zajmowała się modelingiem i postawiła na prowadzenie biznesów oraz zakładanie rodziny. Oprócz Instagrama, była uczestniczka „Top model” intensywnie działała na YouTubie, gdzie obserwuje ją ponad 450 tysięcy osób. Dziś Ola Żuraw-Świątek jest żoną Kacpra i mamą małej Apolonii, a za niedługo para powita na świecie nowego członka rodziny.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ola Żuraw - Świątek (@aleksandrazuraw)

Magdalena Karwacka z „Top Model 8” 

Magdę poznaliśmy podczas castingów w 2019 roku. Jak opowiadała potem w jednym z wywiadów, zgłosiła się dlatego, że chciała pokonać własne bariery i zacząć budować kontakty w świecie mediów, które mogłyby być później pomocne. Karwacka zakończyła przygodę z programem „Top Model" w szóstym odcinku, ale podobnie jak w przypadku omawianego wcześniej Adama – nie był to jej jedyny występ w show tego typu. Influencerka pojawiła się w drugiej edycji programu „Love Island”, gdzie wraz z partnerem – Igorem Łubkowskim – zajęła drugie miejsce. Choć nie wygrali show, to zyskali prawdziwą miłość, którą pielęgnują do tej pory. Para wspólnie działa w social mediach, prowadzi współprace z markami i podróżuje.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez

Kiedy poznamy zwycięzców 12. sezonu "Top Model"?

Finał obecnej edycji coraz bliżej! O nagrodę główną zawalczą: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda. O tym, kto wygra, przekonamy się w sobotę, 25 listopada o 20:00

Oceń ten artykuł 0 1