Co wydarzy się w finale "Stranger Things 4"? Mamy zwiastun drugiej części! [WIDEO]

Netflix pokazał właśnie zapowiedź drugiej części czwartego sezonu "Stranger Things". Czeka nas emocjonujący finał? Zobaczcie zwiastun kontynuacji historii nastolatków z Hawkins!

"Stranger Things 4" – emocjonujący finał pierwszej części!

"Stranger Things" trafił na Netflixa w 2016 roku i błyskawicznie zyskał rangę globalnego hitu. 27 maja gigant streamingowy pokazał pierwszą część czwartego sezonu serialu, w której wydarzyło się naprawdę dużo. Miasteczko Hawkins znów zaatakowały mroczne moce, a mieszkańcy wpadli w histerię, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach zaczęli ginąć nastolatkowie. Główni bohaterowie rozgryźli, że stoi za tym Vecna, działający z Drugiej Strony. W tym samym czasie Hopper próbuje uciec z rosyjskiego więzienia, a Jedenastka pracuje nad przywróceniem utraconych mocy. Pod koniec pierwszej części czwartej odsłony Steve, Nancy, Robin i Eddie lądują po Drugiej Stronie, a Nastka odkrywa prawdziwą tożsamość Vecny.

"Stranger Things 4" – zobacz zwiastun drugiej części!

Teraz Netflix zaprezentował widzom zwiastun drugiej części czwartego sezonu "Stranger Things". Już po nim wiemy, że dwa finałowe odcinki będą bardzo emocjonujące, zwłaszcza że potrwają łącznie ok. 4 godzin. Co wydarzy się w finale "Stranger Things 4"? Wiele wskazuje na to, że szykuje się wojna pomiędzy Hawkins a Drugą Stroną. Nastolatkowie będą musieli zmierzyć się z Vecną, który zbiera coraz większe żniwa i rzucił swoją klątwę na Max i Nancy. Czy bohaterom uda się pokonać zło czyhające na nich w innym wymiarze? Tego dowiemy się już wkrótce! Zobaczcie zapowiedź finału czwartej odsłony "Stranger Things".

Twoi przyjaciele nie są gotowi na walkę. Hawkins upadnie

– mówi w jeden z ukazanych scen dr Martin Brenner.

"Stranger Things 4" – kiedy premiera finałowych odcinków?

Finałowe odcinki "Stranger Things 4" pojawią się na Netflixie już 1 lipca 2022 roku. Druga część czwartego sezonu będzie składać się z dwóch epizodów, które potrwają kolejno: 1 godz. 25 min i 2 godz. 30 min. Wszystkie odcinki "Stranger Things" są dostępne w bibliotece Netflixa. Będziecie oglądać?

"Stranger Things 4". Jeden z bohaterów zginie? Aktor ujawnił tajemnicę!
Ktoś umrze pod koniec czwartego sezonu "Stranger Things"? To pytanie zadaje sobie wielu fanów serialu. Jeden z aktorów postanowił wypowiedzieć się na ten temat i rozwiać wątpliwości.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Co wydarzy się w finale "Stranger Things 4"? Mamy zwiastun drugiej części! [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze