Co z nowymi odcinkami "Goggleboxa"? Stacja podjęła już decyzję!

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" od wielu lat gości na antenie TTV. Czy widzowie zobaczą wkrótce nowe odcinki show? Stacja podjęła już decyzję!

"Gogglebox. Przed telewizorem" na antenie TTV

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, w którym uczestnicy komentują z kanapy najważniejsze wydarzenia telewizyjne minionego tygodnia. Udział w show zapoczątkował kariery wielu celebrytów, takich jak: Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Agnieszka Kotońska, Mateusz "Big Boy" Borkowski czy Dominik Abus.

Pierwsze odcinki "Goggleboxa" pokazano we wrześniu 2014 roku. Program doczekał się dotychczas ponad 250 odcinków, podzielonych na 18 sezonów. Wszystkie epizody można było oglądać premierowo na antenie TTV, a także na platformie Player. Format od dłuższego czasu emitowany jest w poniedziałki o 22:00.

Co dalej z "Goggleboxem"?

Wielu fanów show z pewnością będzie zadowolonych z tej informacji. We wtorek stacja TTV ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że program powróci z 19. sezonem. Nadawca podał również datę premiery odcinków. Te będzie można oglądać od 28 sierpnia. Wygląda na to, że w ramówce nie zmieni się także godzina emisji, bo pierwszy epizod nowej edycji ma zostać pokazany właśnie w poniedziałek o 22:00.

Uwaga, uwaga! Nowe odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" 28.08 o 22:00. Kto już odlicza?

– zapowiedziano na Instagramie.

"Gogglebox" szukał nowych twarzy!

Producenci show od czasu do czasu poszukują nowych uczestników. Niedawno wystartował casting, do którego można było zgłosić się przez stronę internetową. Na ten moment nie wiadomo, kto został wybrany w przesłuchaniach. Prawdopodobnie dowiemy się tego pod koniec sierpnia, gdy ruszy emisja premierowych odcinków.

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Co z nowymi odcinkami "Goggleboxa"? Stacja podjęła już decyzję! to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.