Coldplay zagra w Polsce w 2017 roku! Znamy datę, miejsce i cenę biletów!

Marzenie wielu spełniło się! Coldplay zawita do Polski w ramach trasy koncertowej "A Head Full Of Dreams Tour"! Sugestie polskiego fanklubu zespołu potwierdziły się – koncert odbędzie się w czerwcu 2017 roku!

A dokładnie 18. czerwca w PGE Narodowym w Warszawie! To będzie prawie 5 lat od ostatniego występu Coldplay w Polsce! Kto już się cieszy?

Od ostatniego koncertu zespół zdążył nagrać dwa nowe krążki – "Ghost Stories" w 2014 roku i "A Head Full OF Dreams" w 2015! Coldplay będzie miał co prezentować polskiej publiczności.

O trasie dowiedzieliśmy się od samego zespołu – to na ich Facebooku i Instagramie został opublikowany gif zapowiadający nową trasę koncertową!

A video posted by Coldplay (@coldplay) on

Już 5 października o godz. 10:00 ruszy przedsprzedaż biletów i potrwa do 6 października do 20:00 na stronie livenation.pl. Sprzedaż ogólna rozpocznie się 7 października o 10:00. Bilety będą kosztować od 199zł.

Coldplay oprócz Polski odwiedzi też Niemcy, Francję, Austrię, Belgię, Szwecję, Włochy, Irlandię i Walię.

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Coldplay zagra w Polsce w 2017 roku! Znamy datę, miejsce i cenę biletów! to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.