Córka Anety ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy w ramionach mamy. Uczestniczka show pokazała prywatne zdjęcie

Aneta Żuchowska zamieściła na Instagramie zdjęcie dokumentujące ważną chwilę w życiu jej rodziny. Uczestniczka show wyznała, że fotografia została wykonana w momencie, gdy córka pary - Hania - po raz pierwszy znalazła się w jej ramionach.

Aneta i Robert Żuchowscy razem po programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Aneta i Robert Żuchowscy to uczestnicy programu: „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Poznali się w 6. edycji show, a widzowie śledzący odcinki z ich udziałem mocno trzymali kciuki za rozwój tej znajomości. Chociaż związek wspomnianych bohaterów rozpoczął się dość niestandardowo, bo od zaślubin, to czas pokazał, że Aneta i Robert to dwie pasujące do siebie „połówki”.

Obecnie państwo Żuchowscy są rodzicami dwójki dzieci. Mieszko przyszedł na świat w lutym 2022 roku. Niedawno małżonkowie poinformowali o tym, że do rodziny dołączyła druga pociecha. Ich córka – Hania – urodziła się jako wcześniak.

Chcieliśmy Wam coś powiedzieć. Opowiedzieć. W związku z wieloma komentarzami o mojej ciąży. O ciąży w której chciałabym bardzo być, która dopiero kilkanaście dni temu, zgodnie z przewidywaną datą porodu powinna się zakończyć. Ale stało się inaczej. Zakończyła się ona niestety dużo, dużo wcześniej. Zanim zaczął zaokrąglać się brzuszek, zanim zaczęliśmy jakiekolwiek przygotowania, zanim poinformowaliśmy o naszym kolejnym szczęściu cały świat. Zanim zrobiliśmy cokolwiek (…). Pod koniec 24. tygodnia ciąży, 11 czerwca 2023 roku, po około dobie skurczów, stety/niestety, urodziłam. Urodziłam 700 gramów cudu. Cudu, który jeszcze kilka tygodni temu, jak mnie poinformowano, miał być poronieniem. Tak zostaliśmy rodzicami ekstremalnego wcześniaka – siedmiuset gramowej, malutkiej, przepięknej, walecznej Hani. Hani Żuchowskiej – pisali pod koniec października rodzice dziewczynki

Aneta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 6” może liczyć na ogromne wsparcie ze strony internautów. Świadczyć mogą o tym nie tylko komentarze pozostawiane pod publikowanymi na Instagramie postami, ale też prywatne wiadomości, do których nawiązała uczestniczka show. Jeden z takich wpisów nakłonił małżonkę Roberta do tego, by opublikować w sieci fotografię wykonaną wówczas, gdy przytulała córkę po raz pierwszy.

Aneta Żuchowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mamą wcześniaka

Żuchowska w serii instagramowych relacji przyznała, iż pewna internautka wspomniała m.in. o telewizyjnym dokumencie dotyczącym wcześniaków. Jeden z kadrów szczególnie zapisał się w pamięci Anety – to moment, gdy mama mogła wreszcie wziąć w ramiona swoje dziecko. Bohaterka 6. sezonu „Ślubu…” wspomniała o tym, że ona także ma takie zdjęcie. Opisała również emocje towarzyszące jej podczas wykonywania wspomnianego kadru.

17 lipca – magiczna data. Wtedy pierwszy raz Hania przytuliła mamę, a mama Hanię (…). Pamiętam, jak od razu wysłałam zdjęcia i film Robertowi; wiedziałam, że będzie mi zazdrościł, tak czekaliśmy na ten moment… - brzmi poruszający opis.

Fot. InstaStory @anet.zuchowska

W jednym z najnowszych wpisów mama Hani zdradziła także, kiedy najmłodsze dziecko Żuchowskich będzie mogło pojawić się w domu:

(…) Dziś (11 listopada – przyp. red) ta mała kruszynka (chociaż już dawno nie taka mała) kończy 5 miesięcy, nasz waleczny człowieczek kończy je w szpitalu, cały dzień wtulona w tatę. Ale wiemy już też, że kolejny miesiąc - 6ty, będziemy świętować w domku, już wszyscy razem w czwórkę. Hania dziękuje za wszystkie dobre słowa, życzenia oraz nieskończoną ilość pozytywnej energii jaką do nas ślecie. Dziękujemy!!!!!!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Żuchowska (@anet.zuchowska)

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w stroju kąpielowym. Komentarz jej męża nie wszystkim się spodobał
Anita i Adrian to para doskonale znana widzom programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka show udała się w zagraniczną podróż, a kolorową migawką pochwaliła się na Instagramie. Zdjęcie skomentował m.in. jej mąż,...

Oceń ten artykuł 7 2

Ogólna ocena Córka Anety ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy w ramionach mamy. Uczestniczka show pokazała prywatne zdjęcie to: 77% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.