Córka Anny i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony” podbija Instagram. "Cała mama" - komentują internauci

Anna i Grzegorz Bardowscy z 2. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" mają dwójkę dzieci. Do najnowszego zdjęcia uczestniczka show pozowała wraz z młodszą pociechą. Dziewczynka podbiła serca internautów!

Anna i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” razem po programie

Anna i Grzegorz Bardowscy to para znana z programu: „Rolnik szuka żony”. Strzała Amora trafiła prosto w ich serca w 2. edycji. Do telewizji najpierw zgłosił się mężczyzna, a na jego „wizytówkę” odpowiedziała urocza przedszkolanka. Dalej sprawy potoczyły się już błyskawicznie: w finale sezonu Grzesiek i Ania oficjalnie występowali już jako para, a niedługo po zakończeniu „nagrywek” wzięli ślub. Dziś państwo Bardowscy tworzą ciepły i rodzinny dom dla dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii. Młodsza pociecha uczestników „RszŻ” przyszła na świat w 2019 roku. Jak obecnie wygląda kilkulatka? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć na Instagramie, gdzie żona rolnika opublikowała nową fotografię z Liwią. W opisie zdradziła, że to dziewczynka zainicjowała wykonanie ujęcia.

Dzieci Ani i Grzegorza Bardowskich na Instagramie

Anna Bardowska z programu: „Rolnik szuka żony” wykorzystuje media społecznościowe do tego, by być w stałym kontakcie z internautami. Vlogi na YouTube czy posty na Instagramie – tą drogą ukochana Grzegorza wymienia myśli z innymi użytkownikami sieci. Ci chętnie komentują niemal każdy jej ruch i nie inaczej było w tym przypadku! Pod kadrem w mig pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie zabrakło w nich porównań Liwii do jej mamy:

Twoja babcia miała rację, mała to czysta Ania.

Słodziaki z Was. Liwia podobna bardzo, ale to bardzo do Ciebie. Czysta mama.

Córka to skóra zdjęta z Pani naprawdę, młodsza kserokopia.

Liwia to cała mama.

Oj tak, Liwia bardzo do Ciebie podobna.

Przepiękne dziewczyny.

Zgadzacie się z internautami?

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" ponownie pojawili się w TV. Tak mówili o "ustawce"
Uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony" znów pojawili się przed kamerami! Joanna i Kamil Osypowiczowie oraz Agnieszka Kwiatkowska gościli w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli o swoich odczuciach - jak wspominają...

Oceń ten artykuł 0 0