Córka Sebastiana Karpiela-Bułecki zaśpiewała znany hit. Pójdzie w ślady taty?

Paulina Krupińska czasami udostępnia swoim obserwatorom wgląd w prywatne chwile z życia swojej rodziny. Niedawno na jej profilu na Instagramie pojawił się filmik, na którym jej 8-letnia córka śpiewa popularną piosenkę "Jestem Twoją Bajką".

fot. East News/Wodzynski
fot. East News/Wodzynski

Paulina Krupińska pochwaliła się talentem muzycznym córki

Nie tak dawno na Instagramie Pauliny Krupińskiej pojawił się film, na którym jej córka Antonina śpiewa piosenkę promującą najnowszą adaptację "Akademii Pana Kleksa" -  "Jestem Twoją Bajką". 8-latka dodatkowo sama akompaniuje sobie na pianinie. Dumna mama do filmu dodała opis:


Wczoraj pierwszy raz obejrzała "Akademię Pana Kleksa" i przepadła.

Pod postem z nagraniem pojawiło się wiele miłych komentarzy od obserwujących:

Ojej jaka duża jest już Pani córcia, a jaka zdolna!
Przesłodkie
Pięknie, wspierajmy nasze dzieci to takie ważne!
Ale zdolniacha! Pięknie!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychowują dwójkę dzieci

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka  pobrali się w 2018 roku. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: 8-letnią Antoninę i 6-letniego Jędrzeja. Ich życie prywatne toczy się pomiędzy stolicą kraju a malowniczym regionem Podhala. Krupińska, znana z prowadzenia programu "Dzień Dobry TVN", oraz Karpiel-Bułecka, aktywnie koncertujący artysta, mają dwa domy: jeden w Warszawie, a drugi w Kościelisku.

Krupińska nie kryje dumy. Pokazała niecodzienny talent 6-letniego syna [FOTO]
Paulina Krupińska pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenterka telewizyjna zdecydowała się opublikować rysunek swojego synka. Pokazała na nim niezwykły talent 6-letniego Jędrzeja.

Oceń ten artykuł 7 2

Ogólna ocena Córka Sebastiana Karpiela-Bułecki zaśpiewała znany hit. Pójdzie w ślady taty? to: 77% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.