hity na MAXXa
hity na MAXXa

Częstochowa Summer Festival. Trzy dni pełne muzyki! Kto wystąpi?

Wakacje w Częstochowie zapowiadają się wyjątkowo gorąco! Częstochowa Summer Festival to wydarzenie, które przyciągnie miłośników dobrej zabawy z całego regionu. Skolim, Kubańczyk, Baciary, Daj to Głośniej, Aparaty, Smolasty i PlanBe – to gwiazdy, które tego lata wystąpią w Galerii Jurajskiej i na Bulwarach Jurajskich. Trzy miesiące, trzy imprezy i mnóstwo emocji. Najlepsze? Wstęp jest całkowicie za darmo!

Częstochowa Summer Festival 

Na pierwszy ogień, już 28 czerwca, na scenie pojawią się Kubańczyk i Skolim. Ich energetyczne hity takie jak „Bukiet róż" czy „Taki sam" z pewnością rozgrzeją publiczność do czerwoności. Startujemy o 15:00, więc przygotujcie się na popołudnie pełne wspaniałej muzyki i niezapomnianych wrażeń.

Lipcowy koncert, który odbędzie się 26 lipca, to kolejna porcja muzycznych emocji. Na scenie zagoszczą Baciary, Daj to Głośniej oraz Aparaty. Ich przeboje „Żyje się raz", „Ze wsi dziewczyna" i „To jest noc" sprawią, że nad Wartą rozbrzmiewać będą wakacyjne rytmy. Nie może Was tam zabraknąć!

24 sierpnia to data, którą koniecznie musisz zaznaczyć w swoim kalendarzu. Tego dnia Częstochowa Summer Festival zakończy się występem Smolastego i PlanBe. To będzie finał pełen największych hitów, który idealnie zamknie wakacyjną serię koncertów. Nie zapomnijcie - zabawa zaczyna się o 15:00!

Wszystkie koncerty odbywać się będą w godzinach od 15:00 do 21:00. Oprócz muzyki na żywo, na Bulwarach Jurajskich znajdziecie mnóstwo dodatkowych atrakcji: występy DJ-ów, koncerty lokalnych zespołów, animacje dla dzieci, miasteczko rozrywki, kramy oraz punkty gastronomiczne. „Częstochowa Summer Festival" to nie tylko muzyka, ale też świetna zabawa dla całej rodziny. Do zobaczenia!

Więcej informacji na oficjalnej facebookowej stronie Częstochowa Summer Festival.

Oceń ten artykuł 0 0