Cztery pokolenia na zdjęciach! Po kim Paulina Krupińska odziedziczyła urodę? [FOTO]

Paulina Krupińska-Karpiel podzieliła się rodzinnymi zdjęciami. Pod prywatnymi ujęciami zamieściła poruszający wpis. "Cudne - brak mi słów" - komentuje jedna z internautek.

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała dzieci, mamę i babcię

Paulina Krupińska-Karpiel uczciła na Instagramie Dzień Matki. 36-latka w tym wyjątkowym dniu podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami z rodzinnego archiwum. Na fotografiach widzimy ją z dziećmi, które wychowuje razem z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ujęcia z Antoniną i Jędrzejem stanowią tylko część galerii. Możemy w niej również zobaczyć pamiątkowe klatki, na których pozują również mama i babcia gwiazdy "Dzień dobry TVN". Pod publikacją prezenterka zamieściła wzruszający wpis.

Prezenterka "Dzień dobry TVN" o kobietach, które nie mogły spełnić się w roli mamy

Paulina Krupińska-Karpiel pod rodzinnymi zdjęciami wyznała, co myśli na temat słowa "mama" i wyraziła wdzięczność, jaką czuje.

Mama najpiękniejsze słowo świata w którym kryje się tyle miłości i emocji. Cieszę się, że mam cudowną mamę oraz cieszę się, że mi również udało się nią zostać.

Przy okazji prezenterka "Dzień dobry TVN" napisała też kilka słów na temat kobiet, które z różnych powodów nie mogą świętować Dnia Matki.

Przytulam dzisiaj do serca wszystkie kobiety, które nie mogły spełnić się w roli mamy i to właśnie Wy jesteście dla mnie największymi bohaterkami 

Publikacja poruszyła wiele osób, co widać w komentarzach:

Cudne - brak mi słów

Pięknie

- czytamy.

Co za nowina! Rodzina Pauliny Krupińskiej powiększyła się. "Szukamy imienia" [WIDEO]
Paulina Krupińska-Karpiel jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Prezenterka "Dzień dobry TVN", a prywatnie żona Sebastiana Karpiela-Bułecki przekazała radosne wieści, przedstawiając nowego członka rodziny. "Szukamy imienia" -...

Oceń ten artykuł 0 0