Czy Adele nadmiernie poprawiła urodę? Nowe zdjęcia obiegły sieć

Adele jest bez wątpienia jedną z największych współczesnych gwiazd muzyki. Ostatnio po długiej przerwie znów zaczęła koncertować. Uwagę fanów przykuły jednak... usta wokalistki. Czy zostały powiększone?

Adele znów koncertuje!

5 lat – tyle trwała przerwa, w czasie której Adele powstrzymała się od koncertowania. W tym czasie wokalistka przeszła ogromną metamorfozę – przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć, co pozwoliło jej zrzucić aż 40 kg! Wokalistka ma dopiero 34 lata, a na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów w branży muzycznej. Szacuje się, że sprzedała około 60 milionów płyt, które to kilkukrotnie pokrywały się platyną już wiele lat temu. Album "21" zapewnił artystce kilka rekordów Guinessa – m. in. dlatego, że jej trzy kolejne single zajęły pierwsze miejsce amerykańskiego notowania "Hot 100". Po długiej przerwie artystka spotyka się z fanami na koncertach – ostatni odbył się w Hyde Parku w Londynie.

Czy Adele powiększyła usta?

Paparazzi zrobiły Adele zdjęcia w momencie, gdy ta wychodziła z restauracji w Beverly Hills po kolacji ze swoim chłopakiem. Fotografie zaniepokoiły fanów wokalistki, którzy zwrócili uwagę na wygląd ust swojej idolki. Niektórzy twierdzą, że Adele poddała się operacji powiększenia ust, a efekt wygląda bardzo nienaturalnie. Jak na razie nie wiadomo czy to prawda, sama Adele nie odniosła się do tych plotek. Pod zdjęciami zdążył już jednak pojawić się krytykujące komentarze:

Co ona ze sobą robi?

To smutne

Co sława i pieniądze robią z ludźmi!

Adele chce kolejne dzieci? Piosenkarka szczerze o posiadaniu potomstwa!
Jeszcze kilka lat temu Adele twierdziła, że ciężko jest jej być samotną matką. Teraz piosenkarka podzieliła się szokującymi informacjami!

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze