Czy zobaczymy jeszcze Idę Nowakowską w "The Voice Kids"? Prezenterka zabrała głos

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel to duet, który widzowie doskonale znają z programu "The Voice Kids". Po zmianach, jakie zaszły w Telewizji Polskiej, ich obecność w muzycznym show stanęła pod znakiem zapytania. Teraz prezenterka zabrała głos w tej sprawie.

fot. AKPA/Niemiec
fot. AKPA/Niemiec

„The Voice Kids”. Co z Idą Nowakowską i Tomaszem Kammelem?

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, to prezenterzy telewizyjni, którzy w ostatnich tygodniach pożegnali się z programem „Pytanie na śniadanie”. Po zmianach, jakie zaszły w TVP, pracę stracili wszyscy dotychczasowi gospodarze śniadaniówki. Pojawiły się zatem wątpliwości, czy wspomniany duet zobaczymy w 7. edycji „The Voice Kids”. To właśnie Nowakowska i Kammel do tej pory spełniali się w roli prowadzących muzycznego show.

„The Voice Kids 7” rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 24 lutego. Z całą pewnością wiadomo, że odcinki, które będą pokazywały etapy przed finałem, odbędą się z udziałem Idy Nowakowskiej i Tomasza Kammela. Wszystko przez to, że zostały one nakręcone jeszcze przed zmianami, jakie zostały wprowadzone w Telewizji Polskiej.

Czy Ida Nowakowska poprowadzi „The Voice Kids”?

Czy Ida Nowakowska i Tomasz Kammel poprowadzą także finał „The Voice Kids”, który jest już emitowany na żywo? Do tej pory sami zainteresowani przekazywali, że sami nie wiedzą, jak wszystko się potoczy. Teraz jednak w jednym z wywiadów Nowakowska wypowiedziała się na ten temat.

Już w tę sobotę rozpocznie się emisja nowej edycji programu, który prowadzę - „The Voice Kids”. Program nagrywany był w zeszłym roku. Pracując przy „The World’s Best” w USA dla CBS TV, byłam dumna, że w Polsce są produkowane programy na tak wysokim poziomie jak właśnie „The Voice Kids” – mówiła dla „Faktu”.

Jest to fascynujący program pokazujący młode talenty, który warto oglądać całymi rodzinami. Program, który pokazuje małych, cudownych pasjonatów i rodziców, którzy podążają za ich marzeniami. Byłam najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji, jurorem i prowadzącą, podobnego formatu, ale dla tancerzy - „You Can Dance” i „You Can Dance Nowa Generacja”. Także znam emocje każdej ze stron. Zapraszam do oglądania – dodała.

Czy Ida Nowakowska pojawi się w finale „The Voice Kids”? Tancerka udzieliła odpowiedzi, która sporo wyjaśniła. Jak powiedziała, do tej pory nie otrzymała żadnej informacji o tym, że ktoś miałby ją zastąpić.

Nikt mnie nie zawiadomił, że coś się zmieniło – powiedziała.

Anna Popek skomentowała zmiany w "PnŚ". Powiedziała, jak znosi zwolnienie
Anna Popek na początku roku straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie". Teraz po raz pierwszy obszernie odniosła się do zmian, jakie zaszły w śniadaniówce. Nie ukrywa, że początkowo zwolnienie bardzo ją zabolało.

 

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Czy zobaczymy jeszcze Idę Nowakowską w "The Voice Kids"? Prezenterka zabrała głos to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.