Dagmara Kaźmierska utarła nosa Lalunie? Jej wyznanie może zaboleć modelkę

O Dagmarze Kaźmierskiej znów zrobiło się głośno. Przez rok celebrytka nie pojawiała się w telewizji. Zabrakło jej też w nowym show, w którym występuje wiele byłych "Królowych życia". Do dało powody do spekulacji odnośnie przyszłości 48-latki. Niedawno na ten temat nieprzychylnie wypowiedziała się Laluna - była koleżanka z show TTV. Teraz Dagmara Kaźmierska powiedziała kilka słów o swoich planach. 

Dagmara Kaźmierska zniknęła wraz z "Królowymi życia"

Reality show "Królowe życia", który pojawiał się na antenie stacji TTV wylansował wiele celebrytek. Jednak jego największą gwiazdą została pochodząca z Kłodzka Dagmara Kaźmierska. O barwnej uczestniczce zrobiło się głośno w polskich mediach. W zeszłym roku format nieoczekiwanie zniknął z ramówki. Wraz z nim w telewizji przestała pojawiać się i 48-latka. Wiele bohaterek „Królowych życia” odnalazło się w nowym show „Diabelnie Boskie”. Dagmara Kaźmierska dostała zaproszenie od producentów, ale nie przyjęła propozycji. Zrobiła sobie wolne od telewizji, ale nadal była aktywna w mediach społecznościowych.

Plotkowano, że nie ma jej w programie „Diabelnie Boskie”, ponieważ skonfliktowała się z innymi byłymi "królowymi życia". Oliwy do ognia dolała niedawna wypowiedź Laluny Unique. Celebrytka, która w „Królowych życia” pojawiła się nieco później niż mieszkanka Kłodzka, ostro wypowiedziała się o byłej koleżance. Uznała, że kariera matki Conana jest już skończona.

Nie ma Dagmary. Królowa jest tylko jedna. Nie ujmując, bo jeszcze mamy Izunię i Julcię [...]. Już skończyła się kariera [...]. Dagmara u nas w programie nigdy nie zagości, bo ja z innymi królowymi przejęłyśmy pałeczkę

– wyjawiała reporterce portalu "FanSportu".

Dagmara Kaźmierska wraca do tv!

Teraz to Dagmara Kaźmierska utarła nosa modelce i zawodniczce MMA. W swojej instagramowej relacji wyznała, że wraca do telewizji. Niedługo będzie można zobaczyć ją w nowym projekcie. Na razie szczegóły owiane są tajemnicą.

Robimy nowy program, będzie się działo, będą emocje, będzie zaje***e, będzie cudownie, będzie pięknie 

- ogłosił menedżer celebrytki Hubert Janczak.

On jest tego sprawcą. Ja tylko wykonuję. Wynieś, przynieś, pozamiataj. Ale taka moja rola

– wyjawiła stojąca obok mężczyzny Dagmara Kaźmierska.

Insta Stories Dagmary Każmierskiej / fot. Instagram @queen_of_life_77

Takiej odsłony na pewno się nie spodziewaliście. Będzie grubo

– zdradził jedynie Janczak.

 I na bogato, ale też śmiesznie, tak jak lubicie

– podsumowała „Królowa życia”.

Laluna uderza w Dagmarę Kaźmierską. Padły mocne słowa. "Królowa jest tylko jedna"
Laluna Unique w ostatnim wywiadzie odpowiedziała na pytanie dotyczące Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka stwierdziła, że jej kariera dobiegła już końca. "U nas w programie nigdy nie zagości" - mówiła.

Oceń ten artykuł 0 0