Damiano David przyłapany na pocałunku z wokalistką. Czy są razem?

Czy Damiano David znalazł nową miłość? Do sieci trafiły zdjęcia, jak całuje się z wokalistką, Dove Cameron. Muzyk, który jeszcze w tym roku zakoczył 5-letni związek z narzeczoną, nie skomentował ostatnich doniesień.

Damiano David – nowa dziewczyna?

W sieci już od jakiegoś czasu krążą plotki na temat potencjalnej nowej dziewczyny Damiano Davida – wokalisty zespołu Maneskin. Na początku roku oficjalnie potwierdził rozstanie ze swoją narzeczoną, z którą trwał w pięcioletnim związku. Media spekulowały na temat tego, jakie plany ma teraz rockman – czy poszukuje nowej dziewczyny? A może daje sobie na jakiś czas spokój? Teraz pojawił się nowy trop: do sieci trafiły zdjęcia, jak muzyk całuje się z Dove Cameron. Już wcześniej snuto teorie na temat tego, że między tą dwójką może coś być – w październiku włoskie media pisały o tym, że para ewidentnie coś do siebie czuje, a widać było to na imprezie, na której wspólnie się bawili. Teraz paparazzi złapali Damiano i Dove na romantycznym chwilach na plaży.

Maneskin na fali popularności

Włoska grupa rockowa nie może narzekać na brak zajęć. Szczególnie teraz, kiedy rozszerzyli najnowszy album "Rush!", wzbogacając go o 4 utwory. Grają wiele koncertów i występują na muzycznych festiwalach. Swoje zawodowe poczynania zamieszczają na Instagramie – oficjalne konto Maneskin obserwuje aż 6,7 miliona osób. Członkowie zespołu, mimo młodego wieku, wpisali się już na dobre w historię muzyki. Stało się to chociażby dzięki zwycięstwu w Konkursie Piosenki Eurowizji, ale też zdobyciu wielu prestiżowych nagród, między innymi MTV Music Awards.

Victoria de Angelis w mokrym podkoszulku i bez stanika. Przesadziła? [FOTO]
Victoria de Angelis znana jest ze swoich odważnych stylizacji. Basistka zespołu Maneskin wzięła udział w sesji zdjęciowej z okazji premiery rozszerzonej edycji albumu "Rush!". Fotografie już trafiły na Instagrama.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Damiano David przyłapany na pocałunku z wokalistką. Czy są razem? to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.