hity na MAXXa
hity na MAXXa

Danuta Martyniuk przeszła diametralną metamorfozę! "Polska Shakira". 57-latka odmieniła wizerunek

Łącznie na YouTube mają ponad miliard wyświetleń! Mowa o Sławomirze i Zenku, którzy ostatnio postanowili połączyć siły. Czy ich wspólna piosenka będzie hitem? Czas pokaże. Ogromnym zaskoczeniem dla fanów jest jednak efekt metamorfozy Danuty Martyniuk, która odmieniony wizerunek zaprezentowała w teledysku do singla "Tańcz".

Zenek i Danuta Martyniukowie, Shakira, fot. Baranowski/AKPA, GIORGIO VIERA/AFP/East News
Zenek i Danuta Martyniukowie, Shakira, fot. Baranowski/AKPA, GIORGIO VIERA/AFP/East News

Sławomir i Zenek Martyniuk połączyli siły! "Duet jakiego w Polsce jeszcze nie było"

Każdy z nich ma ogromną liczbę fanów, a ich piosenki stały się przebojami z wielomilionowymi odsłonami na YouTube. "Miłość w Zakopanem", "Magiera", "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los" - to tylko kilka z nich. Najpopularniejszy gwiazdor rock polo i król disco polo połączyli siły. Sławomir Zapała oraz Zenon Martyniuk nagrali razem piosenkę! Premierę teledysku zaplanowanowali na 11 lipca o godz. 19:00 na YouTube, ale wcześniej opublikowali zwiastun. Czy "Tańcz" będzie hitem tego lata? To ocenią słuchacze. 

Kochani chciałam wam powiedzieć, że w końcu nadeszła ta chwila, na którą bardzo długo czekałem. Ustawiałem się w kolejce latami, wreszcie się doczekałem i  zaśpiewam duet z...

- wyznał Sławomir, a Martyniuk dodał -

To duet jakiego w Polsce jeszcze nie było! Zenek and Sławomir, Sławomir and Zenek.

Danuta Martyniuk nie do poznania w teledysku Sławomira i Zenka? 

W teledysku do "Tańcz" wystąpili nie tylko wokaliści, ale również ich żony! Zenek i Danuta Martyniukowie oraz Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz szaleją na plaży nad Bałtykiem o zachodzie słońca. Panowie śpiewają i grają na gitarach, a ich ukochane tańczą. Nie zabrakło też romantycznych choreografii zakochanych, a nawet odbijanego!

Wielu internautów zwróciło uwagę na odmieniony wygląd 57-latki. Danuta Martyniuk postawiła na wakacyjną fryzurę. Falowane włosy blond robią wrażenie, a fani przyznali, że po metamorfozie przypomina im Shakirę! Też widzicie podobieństwo?

Oceń ten artykuł 0 0