Dariusz Pachut spędza wakacje z Dodą. Wyjazd relacjonuje na Instagramie [FOTO]

Kim jest Dariusz Pachut? Na profilu w mediach społecznościowych widzimy, że jest fanem sportu, gór i podróży. Jego konto na platformie Instagram wypełniają publikacje z rozmaitych wypraw, które są doskonałym dowodem na to, że mężczyzna nie boi się wyzwań. Ostatnio Doda pochwaliła się w sieci ich wspólnym zdjęciem. Artystka i sportowiec wyjechali razem na wakacje.

Dariusz Pachut i Doda

Niedawno na Instagramie Doroty Rabczewskiej pojawiły się relacje z urlopu, które wywołały sporo emocji wśród fanów 38-latki. Artystka zamieściła ujęcia z Wietnamu, na których spędza czas w towarzystwie wysportowanego ratownika. Na InstaStories sportowca również pojawiają się kadry z wyjazdu. Doda i Dariusz Pachut pojechali na wakacje razem. Co więcej, czujni internauci odnaleźli w wirtualnej galerii podróżnika publikacje sprzed 14 tygodni, na których nie jest sam... Co więcej, czujni internauci odnaleźli w wirtualnej galerii podróżnika publikacje sprzed 14 tygodni, na których nie jest sam... Ich uwagę zwrócił również teledysk do piosenki "Wodospady" - zdaniem fanów to właśnie sportowiec występuje u boku wokalistki. 

Dariusz Pachut na Instagramie

Kim jest Dariusz Pachut? W Internecie znajdziemy wiele informacji na temat jego dokonań, mniej tych, które dotyczą życia prywatnego. Mężczyzna jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem i sportowcem, który nie boi się ekstremalnych wyzwań. Na Instagramie, który obecnie obserwują niemal 33 tysiące internautów, chętnie relacjonuje swoje treningi, podróże i to, jak spędza wolny czas. Z publikacji można wywnioskować, że nie zamyka się w jednej dyscyplinie. Chętnie oddaje się wspinaczce górskiej, jeździe na rowerze, pieszym wędrówkom, nurkowaniu, kajakarstwie czy bieganiu... a to zaledwie część jego zainteresowań. 

Dariusz Pachut - Korona Wodospadów, wyprawa na Rysy "Górale dla Rayyana"

Dariusz Pachut jest też twórcą projektu Korona Wodospadów, którego założeniem jest zdobycie i zjechanie z 10 najwyższych wodospadów na świecie. Jego realizację rozpoczęto w 2019 r. od najwyższego wodospadu na świecie – Salto Angel w Wenezueli, a niedawno (w czerwcu tego roku) uczestnicy projektu jako pierwsi na świecie pokonali dziewiczy wodospad Skorga w Norwegii – drugi w Europie i siódmy na świecie pod względem wysokości (864 m).

W październiku 2020 roku mężczyzna był jednym z organizatorów i uczestników wyprawy na Rysy, która spełniła marzenie niepełnosprawnego 7-latka. Chłopiec urodził się bez kości piszczelowej i stawu kolanowego. Głównymi pomysłodawcami akcji Górale dla Rayyana byli Krzysztof Drabik oraz Łukasz Rajba. Wyszli oni z pomysłem wniesienia chłopca na szczyt. Projekt cieszł się niemałym zainteresowaniem. Ostatecznie w wyprawie wzięło udział kilkanaście osób. 

Do pomocy zgłosiło się prawie 100 osób, niestety musieliśmy zrezygnować praktycznie z 90 proc. chętnych, bo tak duża liczba uczestników powodowałaby problemy organizacyjne i wpływałaby na bezpieczeństwo w górach – mówił w rozmowie z national-geographic.pl Dariusz Pachut.

 

Doda i Dariusz Pachut na wspólnych wakacjach: "Not filter only love". Fani: "Zdjęcie szczęśliwej dziewczyny ze swoim chłopakiem" [FOTO]
Doda relacjonuje w mediach społecznościowych swoją egzotyczną podróż. Ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie z Wietnamu, na którym - poza promiennym uśmiechem - pokazała, z kim spędza wakacje. Pod publikacją posypały się serdeczne komentarze...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze