Dawid Kwiatkowski na weselu fanki! Zrobił jej niesamowitą niespodziankę

Piosenkarz Dawid Kwiatkowski od lat podkreśla jak ważni są dla niego fani. Bardzo dba o dobry kontakt z nimi. Ostatni znowu ich zaskoczył. Takiej niespodzianki jednak nikt się nie spodziewał...

Już nie tylko idol nastolatek

Karierę Dawid Kwiatkowski rozpoczął w 2012 roku. Łącznie wydał 7 albumów studyjnych, z czego dwa z nich znalazły się na listach najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Jest laureatem wielu nagród, uczestnikiem oraz gościem kilku programów rozrywkowych. Zasiada w jury progam "The Voice Kids". Aktywnie  działa charytatywnie, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 26-latek jest porównywany do Justina Biebera. Wielokrotnie jego imię i nazwisko było najczęściej wyszukiwanymi hasłami w kategorii "muzycy" w Google. Na Instagramie śledzi go prawie 1,5 mln obserwujących.

Niezwykły prezent

Dawid lubi uszczęśliwiać swoich fanów. Bardzo docenia to, co dla niego robią. Zależy mu na dobrym kontakcie z nimi. Ostatnio jednej z fanek postanowił sprawić niespodziankę. Muzyk pojawił się na jej weselu. Panna młoda - Klaudia, od lat czekała na koncert Kwiatkowskiego w swoim mieście. Niestety okazało się, że akurat tego dnia dziewczyna ma brać ślub. Oczywistym było to, że nie będzie mogła zobaczyć swojego idola na żywo. Przyjaciele oraz narzeczony Klaudii postanowili napisać do Dawida. Ten nie odpowiedział na wiadomości, ale postanowił zrobić wszystkim niespodziankę. Zdjęcia z tego wydarzenia wstawił na swojego Instagrama.

Warszawa, pomiędzy praniem a myciem garów, w dzień powszedni, postanowiłem szybko sprawdzić maila. Pisali ich przyjaciele, że Klaudia marzyła o koncercie w jej mieście i czekała na to od lat, a kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub - napisał pod zdjęciem.

Piosenkarz z zespołem po koncercie pojechali na salę weselną. Dawid miał ze sobą bukiet kwiatów dla fanki. Zdążyli nawet na oczepiny i wspólnie bawili się z gośćmi! Para młoda była zachwycona, a piosenkarz złożył im dodatkowe życzenia.

Klaudia & Przemek -  nie zatrzymujcie się w tej miłości. Bije od was tak wielkie dobro i bardzo się cieszę, że mogłem się w nim ogrzewać przez te kilkadziesiąt minut. Jeszcze raz... wszystkieeeeego! - czytamy.

Myślicie, że niespodzianka się udała?

@kwiatkowsky

…i teraz wspólnie możemy złożyć Klaudii i Przemkowi wszystkiego, o czym tylko śnią Niech miłość Was niesie, ona potrafi, oj potrafi :))

Napięta atmosfera między trenerami "The Voice Kids". Cleo ujawnia szczegóły
Nadchodzi kolejna edycja "The Voice Kids". Wygląda na to, że nowy sezon będzie różnił się od poprzednich. Wszystko przez atmosferę na planie. "Piąta edycja to jest walka" - mówi Cleo, która obok Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona...

Dawid Kwiatkowski zapozował bez koszulki! Fanki oszalały z zachwytu! [FOTO]
Dawid Kwiatkowski wrzucił na swojego Instagrama naprawdę zjawiskową fotografię. Piosenkarz pokazał się fankom bez koszulki! Wielbicielki wokalisty wprost oszalały z zachwytu i pytają gwiazdora młodego...

 

Oceń ten artykuł 0 0