Dawid Kwiatkowski zapowiada nowy teledysk w samej bieliźnie! Fanki zachwycone!

Dawid Kwiatkowski jeszcze do niedawna nazywany był polskim Justinem Bieberem. Młody wokalista, juror programu The Voice Kids, mocno pracuje na to, by nie być do nikogo porównywanym.

Ostatnio Kwiatkowski zaprezentował piosenkę „Jesteś” w teleturnieju „Familiada”. Teraz zapowiada premierę teledysku do swojego najnowszego singla.

Jego ostatnim albumem jest Countdown wydany w 2016 roku. Dawid opisuje płytę kilkoma zdaniami: „Jest to bardzo osobisty album, chociaż tym razem pozwoliłem tę „osobistość” opisać innym osobom, nie tylko sobie. Nie chciałem nic pomiędzy, nie chciałem nic prostego, nie chciałem nic słodkiego. Napisaliśmy tę płytę nasiąknięci wieloma różnymi emocjami, w większości bardzo mocnymi chwilami z naszego życia. Naszego- mojego, mojego producenta i kilku innych Artystów, z którymi stworzyliśmy „Countdown”. I ten album taki właśnie jest- mocny i emocjonalny. Jak nasze życie. Poruszamy tu bardzo refleksyjnie tematy wielu twarzy miłości i jej, czasami, złych skutków. Mówimy wprost o tym, że życie zaskakuje, a my możemy je kierować w stronę, którą sobie sami wybierzemy. Niestety bardzo często skutki tych decyzji są tragiczne”.

Oceń ten artykuł 16 5

Ogólna ocena Dawid Kwiatkowski zapowiada nowy teledysk w samej bieliźnie! Fanki zachwycone! to: 76% / 100%, uzyskana z: 21 głosów.