Dawid Podsiadło próbował swoich sił w "Mam talent". Usłyszał zaskakującą propozycję od jury!

Dawid Podsiadło pojawił się w programie: "Mam talent"! Jako uczestnik spodobał się jurorom, ale - mimo to - nie przeszedł do kolejnego etapu. Dlaczego? Odpowiedź poniżej!

Dawid Podsiadło – piosenki

Dawid Podsiadło to piosenkarz, który w mgnieniu oka podbił serca słuchaczy! „Trójkąty i kwadraty”, „Małomiasteczkowy” i wiele innych – to utwory, które trafiały na same szczyty list przebojów. Dziś 30-latek „wyprzedaje stadiony", gromadząc na koncertach wielu fanów. Podsiadło współpracuje również z innymi znanymi gwiazdami, tworząc ciekawe połączenia muzyczne.

A jakie były początki kariery Dawida? Podsiadło sporo zawdzięcza programom typu talent show! To właśnie on zwyciężył w 2. edycji programu „X Factor” w 2012 roku, dzięki czemu rozwinął swoją karierę. Co ciekawe, wcześniej muzyk wziął udział w innym głośnym projekcie TV. Mowa o propozycji pt.: „Mam talent”, w której Dawid Podsiadło wystąpił z zespołem Curly Heads. Wówczas jurorzy nie byli zbyt łaskawi dla grupy, a sam wokalista musiał podjąć bardzo trudną decyzję…

Dawid Podsiadło w programie „Mam talent”

Z okazji powrotu programu: „Mam talent” na antenę (pierwszy odcinek nowego sezonu widzowie zobaczą w sobotę – 2 marca – o godz. 20:00 w TVN) w sieci zaczęły pojawiać się archiwalne nagrania z poprzednich edycji. Jeden z filmików przypomniał internautom występ zespołu Curly Heads, w którym występował właśnie Dawid Podsiadło. Ówczesne jury w składzie – Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra – przyznało, iż wokalista zapowiada się obiecująco, ale pozostali członkowie powinni przełknąć gorycz porażki. Mało tego – Podsiadło usłyszał z ust Chylińskiej zaskakującą propozycję!

Dobrze panowie, chcecie prawdy, to ją dostaniecie. To będzie bardzo szczera ocena i test waszej przyjaźni. Bo to od was zależy, czy pozwolicie pójść swojemu koledze pójść dalej. On jest najlepszy z tego składu. Jest bardzo dobry (…). Jeśli pozwolicie Dawidowi przejść dalej jako soliście, my jesteśmy trzy razy na tak (…).

Dawid Podsiadło nie zdecydował się jednak kontynuować udziału w show jako solista.

Jeśli przyszliśmy tu jako Curly Heads, to wyjdziemy jako Curly Heads – odpowiedział wówczas.

Archiwalne nagranie ukazujące wspomnianą sytuację możecie zobaczyć tutaj.

Dawid Podsiadło na archiwalnych nagraniach. Poznajecie? [WIDEO]
Dawid Podsiadło, podobnie jak jego twórczość, cieszy się ogromną popularnością. Artysta pracował na to przez wiele lat, a jego początki były pełne wzlotów i upadków. W sieci możecie zobaczyć i usłyszeć nagranie z koncertu...

Oceń ten artykuł 0 0