Dawid Podsiadło - występ z młodzieńczych lat. Musicie to zobaczyć!

W 2012 roku Dawid Podsiadło podbił polską scenę muzyczną, biorąc udział w drugiej edycji programu X Factor. Młody wokalista sukcesywnie dążył do finału i ostatecznie wygrał muzyczne show. Teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków młodego pokolenia, a internauci "odgrzebali" w sieci stary filmik z jego udziałem. Koniecznie zobaczcie!

Druga edycja polskiego X Factora – to właśnie wtedy poznajemy Dawida Podsiadło. Młody muzyk z ogromnym talentem wokalnym podbija wtedy serca polskich widzów, wygrywa muzyczny program, a 7 lat później staje się jednym z najbardziej cenionych artystów młodego pokolenia.

Dawid Podsiadło w 2012 roku wygrał drugą edycję polskiego X Factora. Rok później pojawił się jego debiutancki album „Comfort and Happiness”, który szturmem wbił się na polski rynek muzyczny i dostał status diamentowej płyty. Aktualnie muzyk ma na swoim koncie trzy krążki, utwory z każdej z nich podbijają polskie listy przebojów. Niedługo rozpocznie się jego kolejna trasa koncertowa – „Leśna muzyka”,  na którą bilety rozeszły się w kilka minut!

Dawid Podsiadło – występ sprzed 10 lat

Najczujniejsi fani muzyka odnaleźli niedawno w sieci filmik z 2009 roku, z młodym Podsiadło w roli głównej. Okazuje się, że wokalista brał wtedy udział w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej – Let’s Sing a Song w bibliotece  miejskiej w Dąbrowie Górniczej. Tym nagraniem, wokalista po raz kolejny skradł serca swoich fanów.

Zobaczcie Dawida Podsiadło w wykonaniu utwóru zespołu  Oasis - „Wonderwall”!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze