Dawid Woliński o uczestnikach „Top Model”, którzy zniknęli z mediów: „To naturalna kolej rzeczy”

Dawid Woliński od lat zasiada w jury programu "Top Model". Projektant bardzo pozytywnie wypowiada się o zwycięzcy ostatniej edycji reality show i wróży Dominikowi Szymańskiemu sukces w branży. A co uważa o uczestnikach, którzy wygrali poprzednie sezony? Czy niektórzy zmarnowali szansę, jaką otrzymali od jurorów?

Dawid Woliński o zwycięzcy ostatniej edycji "Top Model"

12. edycja programu „Top Model” zakończyła się zwycięstwem Dominika Szymańskiego. Mężczyzna otrzymał nagrodę w wysokości 200 tysięcy złotych, podpisał kontrakt z jedną z agencji, a jego zdjęcie pojawi się na okładce grudniowego numeru "Glamour". Jeden z jurorów – Dawid Woliński – kilkukrotnie wypowiadał się na temat modela. Jego zdaniem Dominik poradzi sobie w świecie mody.

Stało się tak, jak też sobie marzyliśmy, bo dla niego ta wygrana będzie ogromnym krokiem do przodu. Myślę, że on obroni ten sukces i będzie dzielnie nas reprezentował. Naprawdę wspaniały, wybitny chłopak

– powiedział Woliński w rozmowie z Pudelkiem.

Czy niektórzy uczestnicy "Top Model" przepadli?

Część osób, które mieliśmy okazję poznać w reality-show, nie zrobiło kariery w modelingu. Niekórzy skupili się na przykład na rozwoju kont na Instagramie czy TikToku. Zdarzało się również, że jakiś uczestnik całkowicie znikał z przestrzeni medialnej. Dziennikarka Jastrząb Post zapytała Wolińskiego o to, czy odnosi wrażenie, że niektórzy zwycięzcy „Top Model” w jakimś stopniu  przepadli, choć jurorzy dali im ogromną szansę na rozwój.

Zawsze jest taka możliwość, że osoby, które bardzo szybko startują, mocno i z dużym uderzeniem, gdzieś się w tym pogubią. To jest naturalna kolej rzeczy. Nie każdy aktor zostaje aktorem oscarowym, nie każda piosenkarka wydaje albumy idealnie co roku. Myślę, że każdemu należy się za to dyspensa. Ale bardzo często wracają do pracy i to jest dobre, bo oznacza, że cały czas jest tam jakaś pasja, którą my dostrzegliśmy

– opowiadał projektant.

W wywiadzie padło również pytanie o to, czy 12. edycja „Top Model” była ostatnią. Woliński stanowczo zaprzeczył i zdradził, że przygotowania do kolejnego sezonu już ruszyły.

Myślę, że będzie kolejna. W zasadzie mamy już podpisane kontrakty i umówiony Fashion Week i różne takie rzeczy, które będą się z tym wiązały. W związku z tym myślę, że 13. edycja z pewnością się odbędzie.

Na zakończenie rozmowy juror „Top Model” wyjawił, jakiej osoby będą szukać w następnym sezonie:

Jak zawsze osoby, która ma talent i potencjał, który pozwoli jej rozwinąć skrzydła w polskim, ale nie tylko, show biznesie.

Oceń ten artykuł 0 0