Debiut Izabelli Krzan na "Kanale Zero". Czy internautom spodobał się jej występ? Padły mocne słowa!

Po tym, jak Izabella Krzan musiała pożegnać się "Pytaniem na śniadanie", kobieta dołączyła do nowego internetowego formatu "Kanał Zero". Prezenterka ma już za sobą pierwszy występ. Jak debiut ocenili internauci?

Izabella Krzan – „Pytanie na śniadanie”

Izabela Krzan przez 3 lata prowadziła „Pytanie na śniadanie” – jej telewizyjnym partnerem był Tomasz Kammel. Widzowie bardzo lubili oglądać duet na ekranie, dlatego byli w wielkim szoku, kiedy okazało się, że para żegna się z show. W związku z rewolucjami w „Pytaniu na śniadanie” pracę utraciła nie tylko Izabella i Tomasz, ale także Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek czy Małgorzata Tomaszewska.

Dziękuję Wam za wspaniałą trzyletnią przygodą w PnŚ! Ekipie produkcyjnej za każdy pieczołowicie przygotowany odcinek i cudowną atmosferę, Wam widzowie za ogrom sympatii, serdeczności, a w ostatnich tygodniach tęsknoty, a Tobie Mordzia @tomaszkammel za wiele cennych rad, śmichów i chichów, a przede wszystkim za ogromne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. Czuje w kościach, ze niebawem spotkamy się TU lub TAM i mam nadzieje, ze wyruszycie w tę podróż ze mną! – poinformowała Krzan na Instagramie.

Izabella Krzan – „Kanał Zero”

Niedługo po tym, jak dowiedzieliśmy się o zakończeniu przygody prezenterki w „Pytaniu na śniadanie”, okazało się, że Krzan ma już nowe miejsce pracy. Izabella dołączyła do ekipy nowo powstałego „Kanału Zero” – formatu, za którym stoi dziennikarz Krzysztof Stanowski, który niegdyś tworzył bardzo popularny „Kanał Sportowy”.

We wtorek (13 lutego) rano Izabella zadebiutowała na YouTubie i razem z raperem o pseudonimie Tede poprowadziła poranny program na żywo. Kobieta przyznała, że bardzo się stresowała, ale niezwykle pomocny okazał się jej partner, który rozluźniał atmosferę. Jak na występ zareagowali Internauci? W komentarzach mogliśmy przeczytać wiele pozytywnych wpisów:

Widać, że Pani Iza ma doświadczenie i czuje się jak ryba w wodzie w tego typu formatach. Piękna, inteligentna i merytorycznie przygotowana do swojej pracy.

Pani Iza to strzał w 10 , jedna z niewielu osób w kanale ktorych nie da sie nie lubić + profesjonalizm przyniesiony z telewizji wynosi program na dużo wyższy poziom! Mega dobrze sie to ogląda i słucha.. Więcej takich osób!

Iza jest świetna w programie. Inteligentna, urocza, elokwentna. Jednym słowem: TOP.

Niektórzy przyznali również, że po obejrzeniu debiutu kobiety na „Kanale Zero”, zmienili o niej zdanie:

Zmieniłam zdanie o pani Izie - kojarzyła mi się raczej sztywno, z konwencją pytania na śniadanie. A tutaj więcej luzu, naturalność.

Oceń ten artykuł 5 2

Ogólna ocena Debiut Izabelli Krzan na "Kanale Zero". Czy internautom spodobał się jej występ? Padły mocne słowa! to: 71% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.