Decyzja w sprawie "The Voice of Poland" zapadła. To już koniec domysłów

Wiadomo, co dalej z "The Voice of Poland". Program powróci na antenę, ale w mocno odmienionej formie. Mowa również o zmianach personalnych. Te najpewniej nie ominą także "The Voice Senior" oraz "The Voice Kids".

Co z nową edycją „The Voice of Poland”?

TVP nadaje obecnie trzy programy spod szyldu „The Voice”: „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” oraz „The Voice Kids”. Każdy co roku ma nową edycję. Są one pokazywane kolejno: jesienią, zimą oraz wiosną. Ostatni sezon „Seniora”, podobnie jak nadawany obecnie „Kids”, były nagrywane wcześniej, względem poprzednich serii nie zaszły więc żadne zmiany. „The Voice of Poland” natomiast powróci na antenę już w mocno odmienionej formie. Znane są pierwsze szczegóły.

W „The Voice” zanosi się na rewolucję

Według najświeższych informacji telewizyjna Dwójka jeszcze w tym miesiącu ma ogłosić castingi do kolejnych edycji „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Nagrania do etapu przesłuchań w ciemno mają natomiast rozpocząć się latem. Będą one realizowane w innym niż dotychczas miejscu – nie w ATM Studio, a w nowym budynku TVP, który powstaje przy ul. Woronicza – informuje portal wirtualnemedia.pl.

I w nadchodzącym, piętnastym sezonie „The Voice of Poland”, i w następnych edycjach pozostałych programów spod szyldu „The Voice”, zanosi się też na poważne zmiany personalne. Według wspomnianego serwisu planowana jest wymiana prowadzących i trenerów. Przypomnijmy, że ostatnim razem w jury „The Voice of Poland” zasiadali: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron, gospodarzami byli zaś Tomasz Kammel i Aleksander Sikora. Póki co nie wiadomo ani kto teraz zajmie obrotowe fotele, ani kto poprowadzi show.

Oceń ten artykuł 0 7