Dereszowska zaszalała po trzeciej ciąży! Roznegliżowany kadr podbija sieć. "Gorący to będzie październik" [FOTO]

Anna Dereszowska rozpaliła internautów do czerwoności! Równie seksowna dawno nie była! A trzeba przyznać, że po trzeciej ciąży prezentuje się znakomicie, dlatego nic dziwnego, że jej pełne kształty przykuwają wzrok fanów. Teraz kusi prosto z sensualnego, czarno-białego ujęcia i zdradza, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tak śmiałej sesji zdjęciowej...

Pozazdrościć figury po ciąży!

14 listopada 2021 roku aktorka przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. 41-letnia artystka bardzo skrupulatnie dzieliła się z internautkami przebiegiem niedawnej ciąży. Dlatego ogromnym zdumieniem jest kadr, który Anna Dereszowska opublikowała w mediach społecznościowych. Nikt się nie spodziewał, że gwiazda tak szybko odważy się zaprezentować bujne kształty – trzy miesiące po porodzie. Tym bardziej, że fotografia doprawdy robi wrażenie!

Dereszowska zapozowała w zmysłowych, wydekoltowanych body. Ma zarzucaną na ramionach luźną koszulę i włosy w nieładzie, które okalają jej ramiona. Do tego subtelny makijaż oraz przenikliwe spojrzenie. Zdjęcie zostało wykonane na tle drzwi, w czarno-białym klimacie.

Negliż w słusznej sprawie…

Co istotne, a właściwie, co najważniejsze… kadr zrobiono w szczytnym celu. Anna Dereszowska zgodziła się wesprzeć akcję Fundacji WOŚP. Jej udział w sesji zdjęciowej, to pokłosie zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla szpitali w Polsce. Ponętny kadr z Anną Dereszowską zasilił unikatowy kalendarz, który został przekazany na licytację. Kalendarz jest jedyny w swoim rodzaju, z uwagi na fakt, że został wydrukowany tylko jego jeden egzemplarz, a oprócz tego znajdują się w nim fotografie innych polskich gwiazd: Magdy Mołek, Katarzyny Zawadzkiej, Odety Moro, Agnieszki Więdłochy, Renaty Gabryjelskiej, Marii Dębskiej, Katarzyny Moś, Agnieszki Grochowskiej, Olgi Bołądź, Magdaleny Różczki oraz Marty Frej.

Anna Dereszowska zaznaczyła, że jej przypadło w udziale reprezentować miesiąc październik. A Internauci nie poskąpili pochlebnych słów i „płomiennych” reakcji:

Oj gorący to będzie październik
– skomentowała aktorka, Maria Dębska

Najładniejsza strona z kalendarza.

Mogła by Pani być w grudniu, styczniu a i tak było by ciepło...

Bosko.

Moja miłości!

Wow! 

Parę słów o Annie Dereszowskiej

Jest polską, cenioną aktorką teatralno-musicalową, filmową i telewizyjną, także piosenkarką. Swoją sławę w Polsce zawdzięcza rolom w serialach telewizyjnych: „Złotopolscy”, „Prawo Agaty” i „Przyjaciółki”. Para się także pracą w dubbingu. Głosu użyczyła w wielu hollywoodzkich produkcjach, między innymi w: „Zaczarowanej”, „Camp Rock”, czy „Mary Poppins powraca”. Aktorka zajmuje się również nagrywaniem audiobooków. 

Czytaj też:     

Anna Dereszowska "jak własna ciotka". Niekorzystna metamorfoza aktorki. Co stało się z jej włosami? [ZDJĘCIE]
Anna Dereszowska zaskoczyła odmienionym wyglądem. Nowa fryzura zmieniła ją nie do poznania. Zdaniem fanów w takim wydaniu nie prezentuje się jednak korzystnie. "Wygląda pani jak własna ciotka" - oceniają.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Dereszowska zaszalała po trzeciej ciąży! Roznegliżowany kadr podbija sieć. "Gorący to będzie październik" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze