Discord zaktualizował aplikację mobilną. Mnóstwo zmian! Będziecie zaskoczeni

Discord udostępnił aktualizację swojej aplikacji mobilnej. Twórcy komunikatora wprowadzili mnóstwo zmian w wersji na urządzenia mobilne. Uaktualnienie można już pobrać ze sklepów Google Play i Apple Store.

Discord od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów, który służy przede wszystkim do rozmów grupowych. Z aplikacji można korzystać nie tylko na komputerze, ale i za pośrednictwem przeglądarki czy urządzeń mobilnych.

Nareszcie! Nowa wersja Discorda na urządzenia mobilne

Użytkownicy, którzy łączą się ze znajomymi przez telefon czy tablet, dotychczas musieli korzystać z nieco niewygodnej wersji mobilnej. Choć rozmowy działały w niej bez żadnych zarzutów, to samo poruszanie się po różnych funkcjach mogło niektórym sprawiać problemy.

Discord w końcu to zauważył i od pewnego czasu pracował nad ulepszeniem aplikacji na smartfony. Niedawno ogłoszono, że przygotowywanie nowej wersji dobiegło końca, a zaktualizowany komunikator trafił już do sklepów Google Play i App Store.

Od momentu jej uruchomienia w 2015 r., nasza aplikacja mobilna stała się miejscem, w którym można miło spędzać czas ze znajomymi z dowolnego miejsca. To się nie zmieniło, za to zmieniła się nasza aplikacja mobilna. Dzięki waszym sugestiom naprawiliśmy setki błędów i wprowadziliśmy kilka znaczących ulepszeń. Przekonajcie się sami!

– informują twórcy komunikatora.

Co zmieniło się w Discordzie na telefonach i tabletach?

Przede wszystkim odświeżono interfejs, który otrzymał nową szatę graficzną. Ulepszeniu uległa też wyszukiwarka, bo teraz użytkownicy mogą dzięki niej znaleźć nie tylko osoby, ale i multimedia, linki oraz starsze prywatne wiadomości.

Oprócz tego twórcy Discorda zapewniają, że zwiększono stabilność aplikacji mobilnej oraz skrócono czas jej uruchamiania. Wprowadzone zostały także wiadomości głosowe, które można nagrać, gdy nie mamy zbyt wielu czasu na pisanie. Istotną nowością są także ciche wiadomości. Gdy na początku rozmowy dopiszemy '@silent', nasza odpowiedź wyśle się bez żadnego powiadomienia.

Wszystkie zmiany w aplikacji można sprawdzić na oficjalnej stronie Discorda. Jeśli jeszcze nie masz dostępu do nowej wersji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Pewne jest jedno: wkrótce na pewno porozmawiasz na niej ze znajomymi.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Discord zaktualizował aplikację mobilną. Mnóstwo zmian! Będziecie zaskoczeni to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.